Nizozemšťané

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
1 Kc zlamana Tento článek stojí za jednu zlámanou grešli. Je třeba jej převést na konvertibilní měnu, nebo na zlato, případně na sůl, která je nad zlato. Moeda mafagafo
Frodo vf
To je on... Sám
Freddy Sáček
Biografické informace
Pohlaví

nemá

Barva očí není známo
Vlasy

Narození

určitě, jinak by nebyl

Úmrtí

denně umírá podobně jako Kenny

Rodina

zůstala jenom tlustá křepelka a domácí mazlíček Glum

Děti

1-Glum

Národnost

Nizozemšťané

Přezdívka

Zabiják

Povolání

Klenotník

Zajímavosti
1

Poznávací znamení: nosí prsten

2 Domací zvíře:
Glum

Domácí mazlíček Freddyho Sáčka Glum - miluje syrové ryby (nepohrdne ani králíkem)

3

Oblíbená věta:"TO JE MŮJ MILÁŠEK."

Nizozemšťané žijí v Oblasti 51 ve Středozemí. Původně to byli mimozemšťané, kteří přiletěli na kosmické lodi Atlantida, kterou později ukradli. Po příletu se z nich stali pobytem ve vodě pulčíci. Děti se začali nazývat
Hoblik

Malý hobita takzvaný hoblík

hoblíci, v dospělosti potom hobité. Hobité, kteří opustili Středozemí a zabloudili do vnitrozemí se začali nazývat bludaři. Tito bludaři se stali námětem pro dýdžeje Džejára Toluena, který se jimi začal zabývat a začal pátrat po bájném Středozemí. Nejprve však našel právě Atlantidu a proto ji ukradl. Tak mohl snadno nalézt Středozemí. Prostě se s ní potopil. Hobité byli velmi rádi, protože už nemuseli šlapat vodu.

[editovat] Potrava

Hoblíci se převážně krmí pilinami.

[editovat] Vzhled

Oko

Toluenovo oko - přítel Freddyho Sáčka

Dosahují velmi velkého vzrůstu (asi 50cm±1m). Většinou tedy jsou ale v mínusu díky výzkumu antihmoty. Ovšem to nikdo nepozná, protože i přes svoji výšku nejsou moc vidět. Veškeré informace pochází tedy od jejich vládce Toluena, který zase předal informace Luckykubrtovi. Normálně je udivující, že jsou vidět vůbec na fotografiích. Zřejmě na to má podíl fotoaparát firmy Gandalf s.r.o. Díky tomu můžete tedy vidět jak asi vypadají. Nicméně to není jisté, protože hobité jsou známí svými bludařskými sklony, hlavně ti na povrchu ve vnitrozemí.

[editovat] Charakter

Nizozemšťané jsou velmi přátelští mimozemšťané. Zaměřují se především na vědu - především zkoumají antihmotu. Jsou původci černých děr. Kradou duše z povrchu zemského a zasílají je tam e-mailem. Proto by si na ně měl dát každý pozor. Aby nakonec neskončil v "díře". Jejich oblíbenou zábavou je výroba Sméaglů. Jeden z nich je domácí mazlíček Freddyho Sáčka a jmenuje se Glum.

[editovat] Co se povídá

"Paní Majko, viděla jste včera na Nově zprávy? Zase se někde objevily ty kruhy v obilí.....Kdo to asi dělá?"

"To se ví, Alenko, kdo to dělá...to dělají ti...no....nizozemšťané....." .


  • Z robotů se vyklubali Nizozemšťané-mimozemšťané Ralph a Chris Schutovi, vampíří tvář byl Radek Vaňkát a ten čtvrtý nebyl nikdo jiný než Zdeněk „Rohlik“ Roh. Rozloučili se s námi písní „Bye, Bye Love“, ale museli ještě přidat „This Old Earthquacke“.
uncyclopedia