FANDOM


Touched by His Noodly Appendage

Špagetové monstrum je nejslavnější ze všech nudlí. Existuje teorie, že Nudle byly počátkem zrození veškerého života na Zemi.

Noodle drying rack

Sušení nudlí v Soulu.

Nudle - jsou všeobecně známy dva druhy nudlí

Nudle těstovinová Editovat

Tato nudle je tenký pruh uvařeného těsta - hmoty složené převážně z mouky a rozšlehaných vajec s přídavkem soli a případně dalších přídatných látek. Vyskytuje se často v nudlové polévce, nebo i mimo ní, pokud je strávník prase. Může dosahovat velikosti od několika málo milimetrů do několika desítek metrů ( jestliže je kuchař machr ) Laiky často bývá zaměňována se špagetou, od které se však liší svým průřezem, který na rozdíl od špagety není kruhový.


Nudle asijská Editovat

Vzhledově vypadá jako nudle těstovinová, ovšem její složení je naprosto odlišné. Skládá se z rozdrceného skla, bambusu, soli a hliníku. [1] Dováží se zejména z Číny a Vietnamské socialisticko-kšeftařské republiky. V Česku jsou velice oblíbené, protože jsou levné, metrák těchto nudlí je "za cista" (za třista). Výhradně se používají ve vietnamských bistrech a čínských restauracích. Stále častěji se (k nelibosti českých strávníků) používají i v běžných restauracích a vývařovnách závodního stravování.

Citát: "Nutle sou lasiný", Nguen-Ho-Či-Min, jeden z výhradních distributorů

Nudle hlenová Editovat

Nudle hlenová je provazec vazkého sekretu horních dýchacích cest, který vyhřezne nosní dírkou a pohupuje se pak pod nosem majitele jako zelenavý smaragd, symbol všeho hnusného, co se pohybuje po našem širém světě. Má poměrně velkou výživnou hodnotu díky svému obsahu proteinů a polysacharidů, malé děti a duševně opozdilá individua ji považují za lahůdku. Ani v nejvyspělejších západních demokraciích se však dosud nepodařilo vymýtit iracionální pověry, kvůli kterým je společensky nepřijatelné hlenové nudle pojídat (zejména cizí).

Poznámka: Tento článek byl původně nalezen na Českopedii (tady) a jeho autor je na něj hrdý.

Gazda repársky

ReferenceEditovat

  1. Čínské nudle musí pryč. Je v nich moc hliníku, mohou poškodit mozek
Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti