Oblast 51

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Oblast 51 na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie
Oblast 51 (nikdy ne oblast 51) se nachází mezi oblastmi 50 a 52 (zajímavostí je že ani jedno z těchto čísel není prvočíslo). Pokud v ní žijí obyvatelé, nazývají se Nizozemšťané.
Stredozemi

Protože Oblast 51 zatím není zmapovaná, bude Vám muset postačit tato mapa.

[editovat] Mezinárodní vztahy

Obyvatelé oblasti 51 (existují-li nějací) uplatňují ve své zahraniční politice velmi neobvyklou zásadu:

 • Co Oblast 51 schvátí, to už nikdy nenavrátí.

Tím se vysvětluje, proč o oblasti 51 existuje tak málo údajů. V podstatě se dá říct, že jedním směrem (dovnitř) je hranice oblasti 51 plně otevřena, ve druhém směru (ven) je plně uzavřena a nic jí nesmí projít (je to tedy vlastně černá díra). Proto se před její návštěvou doporučuje vyřídit všechny podstatné věci, protože už nebude mít příležitost je dokončit. V souvislosti s tímto zjištěním vyvstává otázka, kde se vzaly informace v tomto článku obsažené.

Area51A

Pozor, ne všechno, na čem je napsáno Area 51, má něco společného s Oblastí 51, kupříkladu tohle je neškodná oblast 51-A

[editovat] Obyvatelstvo

Obyvatele Oblasti 51 ještě nikdo neviděl, nicméně existují nepřímé náznaky. Jejich počet je nejspíš přímo úměrný počtu ztracených lidí/zvířat/myslících strojů. Tak například za dob Mojžíše pravděpodobně přibylo celé egyptské vojsko i s válečnými vozy. Předpokládá se, že v Oblasti 51 lze najít i

 • Atlantidu
 • Několik ztracených civilizací
 • Svatý grál
 • Sestřelená UFO
 • Elvise Presleyho
 • Kopí osudu
 • Paní Columbová
 • Soupis výhod vstupu do EU
 • trsátka
 • Peroutkův článek: Hitler je gentleman
 • ... a v podstatě všechno, co se ztratilo a nikdy nenašlo

Další podrobnosti budou doplňovány v souladu se zjišťovanými fakty v průběhu času s tím, až (pokud) se navrátí náš první a následně i ostatní průzkumníci.

[editovat] Rozšíření území

Podle nepotvrzených teorií se území oblasti 51 skokově nespojitě a naštěstí jen dočasně rozšiřuje. Tato rozšíření vypadají náhodně, ale kdo ví. Projevují se náhlou anektací prostoru (Nizozemčané nejsou přízemní a nespokojí se s pouhým územím) Oblastí 51. Na těchto územích se uplatňuje politika nevracení Oblasti 51. Tím lze vysvětlit, proč pořád hledáte ponožky a z peněženky mizí drobné.

6e6248d624154179a75f32bd83d339c4 734 A

Ostraha Oblasti 51 je zajištěna elitními jednotkami s nejmodernější výbavou, na obrázku je příslušník pohraničních sil rychlého nasazení (tzv. CockRiders) se svým zvířetem.

Sachovnice

Někteří lidé tvrdí, že oblast 51 existuje i na šachovnici, na její přesné poloze se ovšem nedokázali shodnout. Velikost šipek v obrázku odpovídá podpoře konkrétní oblasti.


Top secret 2 Tento článek byl poskytnut Necyklopedii díky souhlasu vlády. Je přísně tajný a proto velká část článku byla cenzurována, protože jeho obsah může vyvolávat záchvaty zvracení či průjem. Pouze nezávadné informace byly zveřejněny a poskytnuty veřejnosti.
uncyclopedia