FANDOM


obrna
idiotia patritia brunesis
výskyt:Brno
příznaky:halucinace, žvatlání


prevence:pobyt mimo Brno
očkování:návštěva Prahy
Tramvaj nebo salina

Normální člověk vidí na obrázku 2 tramvaje. Člověk postižený obrnou vidí nahoře odpornou, nemoderní, pomalou a zcela nevyhovující pražskou tramvaj a dole velmi vkusnou, moderní a rychlou brněnskou šalinu.

„Ty cajzli z Práglu sa móžou jít bodnót...“

- výrok člověka s obrnou

Obrna je vážné onemocnění postihující především osoby vyskytující se v Brně. Její cajzlogradskó obdobó só oprahy.

Symptomy Editovat

Postižený trpí utkvělou představou (někdy přecházející až ve stav halucinací), že cokoliv, co se nachází v Brně nebo z něj pochází, musí být nutně lepší než to, co pochází ze zbytku republiky. V 99,8 % případů trpí nemocní také velmi silnou alergickou reakcí na pražské substance. Někdy tato alergická reakce přechází do opovržení a naštvanosti na všechno pražské.

Nákaza Editovat

Nákaza může být jak, v případě získání obrny od rodičů, dědičná (kongenitivní), tak získaná (akviziční) přistěhováním se do Brna. Akviziční forma obrny je daleko závažnější než kongenitivní a projevuje se především rychlým zhoršením mentálních funkcí. Například člověk s obrnou je schopen tvrdit, že 1 288 136 (počet obyvatel Prahy) a 404 314 (Brna) jsou víceméně srovnatelná čísla. Dále dochází k poruchám řeči a zaměňování slov (například místo slova tramvaj říká postižený šalina).

Léčba Editovat

Léčba bohužel, podobně jako je tomu u AIDS, není možná. Částečného zmírnění příznaků se dá docílit především odstěhováním se z Brna. Při přestěhování se do Prahy však hrozí nákaza velmi vážnou formou arogance, typickou nemocí obyvatel Prahy.

Tabulka fotbal

Nahoře je skutečná tabulka pořadí týmů v Gambrifnus lize, dole potom tatáž tabulka očima člověka postiženého obrnou. Povšimněte si zejména 1. a 3. místa od konce.

Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti