Okurka

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Znojmia-okurky

Prozíraví novináři si vytvářejí zásoby okurek na zimu.

Cucumber

Okurka je rostlina s halucinogenními účinky. Je oblíbená zejména v komunitě novinářů; tzv. okurková sezóna se pozitivně projevuje na kvalitě periodického tisku, televizního zpravodajství i zpravodajských serverů na internetu. Okurková sezóna se také projevuje velkým množstvím nových kvalitních článků na Necyklopedii. Jiné teorie však hovoří o tom, že v okurkové sezóně je pozorována pouze zvýšená míra konzumace láku od okurek.

Okurky jsou velice důležité pro zdraví, ale často se na ně zapomíná. Jedince, který nezapomíná na okurku lze snadno rozpoznat podle žluté jmenovky a blaženého úsměvu.

Vědecký tým Necyklopedie proto zkoumá účinky okurky na lidský organismus a pokouší se izolovat příslušnou účinnou látku.

1 Kc zlamana Tento článek stojí za jednu zlámanou grešli. Je třeba jej převést na konvertibilní měnu, nebo na zlato, případně na sůl, která je nad zlato. Moeda mafagafo
Sarracenia flava
Rostliny
AcerAdelaide kratzmariBanánovníkBez černýBolševník velkolepýBrokoliceCelerCibule kuchyňskáCírkevČajovník čínskýČerný hypízČuhýřHopsinkyInteligence rostlinJílovec MaďarJmelíKaktus polárníKlausovec obrovskýKlementýnkaKokoticeKonopí setéLilek bramborLípaLopata pracovníMák setýMasožravé rostlinyOkurka setáPleskatec zavlhlýPýr zkroucenýSlunečnice ročníSmrk velkýŠalinovníkTrnka obecnáTřešeňTrdelníkTučňákVlas člověčíVlaštovičníkVrbaZelí
uncyclopedia