FANDOM


Kompletní pahýl Tento článek je sice krátký, ale dozvíte se z něho vše. Nemá smysl, abyste o dané problematice sháněli jinde další informace. Nenajdete je.
Google uncyc Oxyholismus na googleTohle je jediný článek na téma „Oxyholismus“ na celým internetu.

Vědci z Necyklopedie na to opět přišli jako první!


Oxyholismus
Oxyholismus
výskyt:cokoli živého
příznaky:závislost na kyslíku
napadené orgány:celé tělo
prevence:neexistuje
léčba:neexistuje
očkování:neexistuje
přenos infekce:těhotenstvím
st. nebezpečí:nízký až žádný
Arturo

Fotografie postiženého požívajícího kyslík

Oxyholismus je název pro chorobnou závislost na kyslíku. Postihuje prakticky všechen život na Zemi a nedá se léčit. Nedá se jí ani nijak vyhnout, protože se přenáší z matek na plod. Je to nejtěžší známá závislost vůbec.

Příznaky Editovat

Postižená osoba je vysoce závislá na mohutném čichání kyslíku a to jak psychicky, tak i fyzicky. Po asi půl minutě bez kyslíku (!) cítí postižený nutkání dýchat. Po čtyřech minutách bez přísunu kyslíku dokonce upadá do bezvědomí! Závislost je natolik silná, že postižený umírá během sedmi minut, není-li mu poskytnuta droga!

Léčba Editovat

Tuto chorobu nelze léčit. Jediné, co nám zbývá, je dodávat kyslík, kterého je naštěstí stále dost.

Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti