FANDOM


Digitální fotoaparát Temuto článku sa nedostává fotka. Kdo béváte het, bléskněte to.

Oxymoron je druh hmyzu, který se živí převážně dvěma esencemi - kyslíkem a hloupostí. Z pohledu lingvistiky je jeho název odvozen ze slov oxygen (kyslík) a moron (kretén). Jeho kategorizace není doposud uzavřena, podle všeho je blízkým příbuzným podobně zajímavého živočicha Olgoje Chorchoje.

Dynamika výskytu oxymorona Editovat

U populace oxymorona v České republice a celé Evropské unii jsme svědky dramatického nárůstu od doby počátku rozmachu internetu a SMS zpráv. Příčiny této korelace nejsou doposud uspokojivě vysvětleny a jsou předmětem výzkumu Vědeckého týmu Necyklopedie.

Zajímavou schopností oxymorona je mimořádná přizpůsobivost technologickým změnám. V minulém století nacházel oxymoron svou potravu převážně v hospodách, zasedačkách, kancelářích a knihovnách, v současnosti se mu daří nejlépe v televizích, počítačích a mobilních telefonech, zejména všude tam, kde se vyskytují tzv. diskuze.

Oxymoron na Českopedii Editovat

Heslo Oxymoron (http://cs.wikipedia.org/wiki/Oxymoron) (které se navíc vůbec nezabývá oxymoronem) je jedním z nesčetných příkladů mentální impotence Českopedie. Zatímco každý přirozeně inteligentní Bašmak jasně chápe smysl a hloubku výroku Karla Hynka MayeMrtvé milenky cit, zbortěné harfy tón“, českopedie ve své chronické omezenosti tápe. Běžný českopedista nikdy neměl milenku, neví co je cit a už vůbec neví, jak vypadá konstrukce harfy a jak může být expresivní a mohutný tón tohoto nástroje v případě zborcení jeho rámu.

Vědecký tým Necyklopedie bude informovat o výsledcích výzkumu tohoto zajímavého tvora.


Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti