FANDOM


Ozzy Osbourne je (něco jako) britský heavymetalový zpěvák, narozený v Moravistánu. Zprvu působil (podobně jako Jim Morrison) jako kněz, v jeskyni Macocha rozšiřoval islám.

MládíEditovat

Vampire-bat

Ozzy před...

Ozzyho právé jméno je přísně utajované, nám se však podařilo zjistit, že byl pokřtěn samotným satanem. Narodil se jako netopýr v jeskyni Macocha. Tento údaj byl mnohokrát prověřen, jelikož zdejší netopýři jako jediní na světě poslouchají Heavy Metal. V dětství mu byla diagnostikována krtkozrakost.

Podařilo se mu najít další tři podobně smýšlející netopýry a založil kapelu Bat Sabbath. Při jednom turné mu jásající dav na jeviště hodil polomrtvého brněnského opilce Valdu Křížka. Ozzy, domnívaje se, že jde o umělou atrapu, mu ukousl hlavu. To ho poznamenalo na celý život. Když se o týden později probudil, zjistil, že se transformoval do Valdova těla. Celá akce byla pojmenována jako Třetí moravský incident.

Počátek kariéryEditovat

Ozzy11

...a po. Některé netopýří rysy stále patrné.

Aby se alespoň trochu začlenil do lidské společnosti, za své jméno dosadil příjmení Osbourne, což ve staré Heavymetalnetopýrskosatanštině znamená ten, jenž je on. Nikdo neví, co tím chtěl říci.

Jeho kolegové mu už byli zbyteční, tak jim ukousal hlavy, nahradil je třemi chlapíky ze čtvrti Praha 666 a kapelu přejmenoval na Black Sabbath. S kapelou vydává 8 alb.

Sólová dráhaEditovat

Ozzy12

Ozzyho výraz, když dojdou ptačí hlavy.

Po úspěšném angažmá Ozzy zjišťuje, že jeho kolegové nechápou jeho problémy a vydává se sólovou cestou. Najde si několik spolupracovníků, ale nikdo s ním nevydrží déle než dvě turné. Všichni, kdo s Ozzym nahrávali dodnes trpí nočními můrami. Kytarista Rendy on the Roads se dokonce zabil. Na všech pódiích vyvolával rozruch, čímž si vysloužil velkou slávu.

O další skandál se postaral, když se oženil s vlastní manželkou. Pojmenoval jí Sharon a dnešního dne se dožilo pět krásných dětí (plus tisíce malých netopýrků před Třetím Moravským Incidentem).

SmrtEditovat

Kriz11

Hrob Ozzyho Osbourna

Teorie o Ozzyho smrtiEditovat

  1. Ozzy ještě nezemřel (zavrhnuto odborníky)
  2. Ozzy se nikdy nenarodil, tudíž nemohl zemřít (zavrhnuto Ozzym)
  3. Předávkování drogami - nesmysl, protože jeho tělo je ze 70% tvořeno drogami, obdobně, jako u člověka vodou
  4. Ozzy zemřel - Ozzy říká v songu z alba 13: "God is dead,". Všichni říkají "Ozzy is God,". Z toho vyplývá: Ozzy=God is dead, což je v inglyšštině Ozzy=Bůh je mrtvý. Tato teorie byla nicméně zavržena Bohem.
  5. Black Sabbath II. - tato teorie hovoří o tom, že smrtka přišla navštívit Ozzyho, aby mu řekla, že zemřel, ten jí však ještě předtím nabídl, že s ním může hrát v Black Sabbath místo bývalých kolegů. Smrtka údajně souhlasila a připravují nové album. Uznáváno všemi.

HrobEditovat

Sice není jasné, zda Ozzy Osbourne ještě žije, nicméně je obecně známým faktem, že jeho hrob leží nedaleko místa narození, a to v CHKO Moravský kras. Jeho žena a zároveň manželka Sharon mu ho koupila předem, aby vyvolala spekulace, zda její manžel (a zároveň muž) ještě žije či ne.