FANDOM


Pahorek Mohamed
Dicaprio01
základní data
styl válečný / psychologický / postapokalyptický
stát Česko, USA , ISIS
rok 2013
délka 120 minut
formát MP5 9x19mm
produkce Myšička na zeleném rendlíčku
námět Angela Merkelová
scénář Robert Fico
režie Karel Gott
hrají Leonardo DiCaprio, Sněhurka, Zdeněk Pohlreich, Miroslav Kalousek, Kocour Mikeš a další.


Pahorek Mohamed je nový Česko, americko, islámský postapokalyptický film od českého mimozemšťana Karla Gotta. Film popisuje boj o muslimskou horu Mohamed v Islámsko-Romském státě.

„Až to s nimi vyřídíme, bude se Arabsky mluvit už jen v pekle!“

- Josef Novák-postava DiCapria

„V tomhle se já pitvat nebudu. Dávám 9/10!“

- Josef Mengele

Úvod Editovat

Píše se rok 2120 a svět převzali náboženští fanatici....To byl vtip, to jenom Josef Novák (Hraje Leonardo DiCaprio) kouká na film Prasopes baskervillský. Teď trochu vážněji. Píše se rok 2017, Česká Republika je v plamenech, neboť zemi převzali náboženští fanatici. To neni vtip. Letná v Praze byla zdemolována a postavili tam největší mešitu ve střední Evropě. Lihoš Zeman se po romské defenestraci uchlastal k smrti pomocí slovenské Borovičky. Parlament emigroval do Grónska, kde si podle legendy hrají na tučňáky ještě teď. Poslední hrdinové Čech zůstali ve svých domovech, nebo dělají otroky novým majitelům a to muslimákům. Jediný kdo zůstal z vlády byl Miroslav Kalousek, který nestihl letadlo do Grónska, protože se snažil rozkrást stát do posledních vteřin. Nadále v zemi pořád fungují poslední zbytky Skinheadů, které vede Daniel Landa (Hraje Zdeněk Pohlreich. Sám Landa nebyl k zastižení, protože při konkurzu začal brát kuchařovi žito a byl vyhozen). Muslimáci ze země odvezli každé rostliny a přivezli spoustu pytlů s pískem z největšího kočičího záchodu a to ze Sahary spousty písku, aby se aklimatizovali. Pohádka Krakonoš byla přejmenována na Saharonoš, Máchova jezera se stala vojenská základna pro odpalování chemických zbraní strýčka Saddáma.

Jediný člověk to může zachránit. Jediný....A to Josef Novák. Pouliční ochlasta, povaleč a zloděj na volné noze. Těžký nacionalista, který s Landou bojoval na východní frontě u Chánove, kde si zpívali známé songy. Josef Novák dokonce napsal zlodějskou povídku: ,, Na západní frontě nic".

Začátek Editovat

Josef Novák kouká na svůj oblíbený pořad ,,Šmoulové: Do pekla a zpět". Po pár minutách to přepne na zprávy a vidí jak Rey Koranteng řeže hlavu Lucii Borhyové, která má z toho celý hábit od krve. Po patnácti minutové řeznické práci si konečně Rey otře ruce a začne číst zprávy. V tom Josef pochopí, že toho je už příliš, ikdyž prohrál válku společně se skinheadama, tak musí něco udělat. V tom uslyšel ve zprávách, že Ježíš udělal atentát na prezidenta Izraele a už si byl plně jist, že musí něco takového také udělat. Zavolal starému známému Danielu Landovi, že musí obnovit ,,battalion pleška". Svolali největší plešouny z celé ČR a domluvili se, že zneškodní muslimské rádiové věže na hoře Mohamed. Josef, který má zlodějské sklony ukradl pro battalion 120 automatických pušek vz.58, tři zb.26 ze živkovského muzea, čtyry minomety z letiště Kbely a dva raketomety RPG. Shromáždili se v Praze na hlavním nádraží, odkud pojedou směrem Roudnice nad Labem. Cestou vystoupí a zaútočí na Pahorek Mohamed.
CestováníPleškaBattalion

Přesouvání Pleška Battalionu na hlavní nádraží

KRVEPROLITÍ Editovat

Po vyskočení z vlaku se 200 lidmi a čtyřimi minomety, který byli těžký jak kráva, začal mít battalion první ztráty. Karel Horák, který dělal popeláře, tak padl. Při seskoku upadl na tyč, která projela jeho tělem a na hlavu mu spadl minomet. V battalionu byl řezník, který hodil Horáka do pytle a řekl, že se bude ještě hodit. Měl pravdu, cestou dostal battalion hlad a udělal si sekanou.
Rip

Pahorek Mohamed, prý nese název hora Říp

Po dlouhé chůzi se sešli se svojí spojkou, která prozkoumávala pahorek Mohamed celý týden. Byla to Fatima-Al Sněhurka, která se musel provdat za romského šejka, protože u Disney ztratila autorská práva a byla deportována do vyhnanství...další imigranti do ČR....
SněhurkasM16

Sněhurka při bitvě o pahorek Mohamed

Akce je jednoduchá. Pahorek bude ostřelován minomety po dobu 10 minut a následně zaútočí battalion. Všichni se rozhodli že půjdou do akce.

Josef Novák má řeč pro svoje mužstvo (Hraje dramatická hudba, záběry na Josefa a na pozadí záběry z bitev): ,,PÁNOVÉ! Rozhlédněte se kolem sebe, v našém battalionu máme obyvatele z Čech, Slovenska a Německa, židy i křesťany. Všechny nepotřebný. Ve střední Evropě jste se možná setkali s diskriminací vůči naší bílé pleti, nebo víře. Budeme se přesouvat na pahorek smrti, tam kde budete krýt záda tomu před vámi a on zase vám. A bude vám jedno, jestli je tlustej a jestli oslovuje boha "ty čůráku". Opouštíme svoje obýváky. Místo kam míříme by měla být také něčí zemí. JDEME DO BITVY, PROTI ODHODLANÉMU NEPŘÍTELI! Nemůžu vám slíbit, že vás dostanu všechny k televizi živé, ale přísahávm před vámi i před Kalouskem, že až půjdeme do boje, tak budu první, kdo vkročí na kopec a budu poslední kdo z něj odejde. A nikoho tam z vás nenechám. Živý, nebo mrtvý. V tom mi dopomáhej Radegast. " V tom se celý battalion rozeběhl na kopec. Pahorek brání 190.romský oddíl, který vypálil obec Lištice. Po asi 25 minutové bitvě vztyčili vlajku na pahorku Mohammed.
PahorekMohammed

Nejslavnější fotografie z bitvy o Pahorek

. Po vztyčení vlajky dostane Josef Novák zásah od zraněného Roma a složí se na zem. Kolem Josefa stojí Sněhurka, Kalousek a Daniel Landa, který mu zpívá ,,Pozdrav z fronty". Hraje smutná písnička od Hanse Zimmera, na pozadí létají helikoptéry... KONEC

Filmová ocenění Editovat

Leonardo DiCaprio chtěl vždy získat amerického Oscara a roku 2014 se mu to nepovedlo a dostal českého lva. Zdeněka Pohlreicha zničili filmový kritici za nejhoršího herce na filmovém plátně. Sněhurka se nedostala na žádný jiný casting a stala se prostitutkou na E55. Kocour Mikeš se stal bossem v pražské drogové mafii a Miroslava Kalouska to posunulo v lepší pozici v rozkrádání státu a dokonce rozkrádání filmové techniky. Karel Gott nazpíval díky tomuto filmu nový hit: ,, Včelka Alláh " na počest tohoto filmu.