FANDOM


Yin and Yang

Tento článek na téma "Patriot"

pojednává o opačném tématu než článek Sluníčkář.


Patriotism32

Americké patriotky

Milena vlajka

Patriotismu se nevyhnula ani Milena Velba

Patriot:

1. Člověk, který je natolik zmanipulovaný krokotem, či skupinou krokotů, že je ochoten dobrovolně a bezmyšlenkovitě plnit jejich rozkazy, a to i ve svém volném čase a na vlastní náklady. Součástí krokotí manipulace potenciálních patriotů je snaha vyvolat v nich pocit, že svůj čas obětovali dosažení vznešených cílů, ve většině případů krajně nacionálních. Další vlastností patriotů je agitovat nové patrioty. Z patriotů se pak stávají krokoti a z krokotů megakrokoti.

Je nechvalně známo, že bezpečnostní složky státu, jež se ohánějí velkými výdaji při asistenci spanilým jízdám megakrokotí strany, zároveň najímají členy-krokoty jako agenty na ne-krokoty.

Na adresu megakrokotí strany nutno říci, že kdyby nebylo velmi zvláštního krokotismu, jenž je jakýmsi velmi zvláštním "bílým" pojetím patriotismu, předkládá svým voličům v mnoha ohledech mnohem propracovanější volební program než klasické parlamentní strany.

2. Jeden týpek z Brna. Je to typický příklad neúspěšně agitujícího patriota, který se za každou cenu snaží stát krokotem a sní o tom, že bude megakrokotem. Jeho agitační schopnosti jsou však bohudík velice mrzké. Krokoti, kterých je v Brně přehršel, se o něj přetahují, čímž v něm vzbuzují falešné naděje na jeho krokotizaci a zároveň prohlubují oddanost "jeho" idejím.

3. Vlastenec, ve fotbale a podobných sportech synonymum pro vlastní gól, největší chybu, kterou hráč může udělat, a největší potupu, jakou může na sebe přivolat.

4. Americký akčně-dramatický válečný film s Gelem Mibsonem a Leathem Hedgerem v hlavní roli.


Vývoj člověka
Archetypy člověka
člověk obyčejnýčlověk potřebnýčlověk přizpůsobivýčlověk nepřizpůsobivýčlověk nehumornýčlověk nerozumnýčlověk přerozumnýČlověk mrtvýbezdomovecblondýnadůchodceekoteroristaemofeministkahavloidheterosexuálhomosexuáliniciativní blbecJehovistakmotrkomunistakovbojkřesťanmetalistametrosexuálmigrantmoralistanacistanovinářpirátpodnikatelpolicistaprostitutkapsychopatrasistasluníčkářSlušnočechstudentšašekšotoušteroristaúředníkvidlákvlastenecwikipedistažid