Pavel Bělobrádek

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Metla

Tento článek je potřeba pěkně dojebat a upravit.

Potřebné úpravy: nebyly zadány

Pavel Bělobrádek

Pavel Bělobrádek bez brýlí

Babis-belobradek

Vládní spolupráce na nejvyšší úrovni

Pavel Bělobrádek též známí jako Darth Vader je politik původně rytíř Templářů, později žlutý pán ze KDU-ČSL (Konec demokracie uličníci-Česko, síla, lepidlo), který silně prosazuje zavedení zákona ukřižování za ukřižování.

Pavel vyrůstal na odlehlé planetě vnějšího pásu jménem Taktone jako otrok, odkud se dostal do Synagogy Židájů. Během svého působení se dostal pod vliv temného lorda Mariána Jurečky jenž ho manipulacemi strhl na temnou stranu KDU-ČSL. Stal se Darthem Vaderem a spolu s císařem Danielem Hermanem alias Rypoušem chtěl České Galaxii vládnout tvrdou rukou, později proti němu bojoval jeho syn Josef Bělobrádek a zjistil že ho císař nezměnil úplně. V rozhodujícím okamžiku pak císaře zabil a naplnil Templářské proroctví o vyvoleném, jenž přinese rovnováhu České Galaxii kvůli kterému byl do řádu Židájů Pavel původně přijat. Jakožto Darth Vader byl charakteristický svými brýlemi a lávou upravenými vlasy.


[editovat] Biografie


Pavel Bělobrádek vyrůstal od roku 42 BBY se svojí Čínskou matkou Ší na Taktone v otroctví původně Gardulla Hutta později je oba vlastnil Watto kterému pomáhal se spravováním hovnocuců. Když mu bylo devět let navštívil Wattovu prodejnu Templář Jadebeat jenž sháněl součástky do vesmírného trabantu značky škoda. Po zjištění že se součástky již nevyrábí jim Pavel nabídl přístřeší,aby se nemuseli na loď vrátit během písečných bouří. Doma všem ukázal svého droida medvítka Pů a JadeBeat poznal chlapcovo nadání, stejně tak jeho schopnost jezdce na slimáku a přihlásil Pavla do blížícího se závodu slimáků. Přičemž vsadil porouchanou Škodu za nové součástky na benzín a namluvil Wattovi že je slimák jeho, tedy neprozradil že ho ukradl z Wattovi zahrady. Pavel nakonec po 10 hodinách závod vyhrál, porazil v rozhodujícím momentě svého rivala Bimbo Šourka který se pak vydal na tajuplnou cestu ale to je zase jiný příběh. Díky ještě jedné sázce získal Jadebeat Wattovu svobodu a nabídl mu možnost stát se Templářem.

Politici

Andrej BabišPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíAlexander DubčekJan FischerKlement GottwaldVáclav HavelGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátStanda LokotkaPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník Aleš

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteAl GoreWinston ChurchillVojislav KalašnjikovLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelováBenito MussoliniBarack ObamaBorut PahorSarah PalinováPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinDonald TrumpAdolf Hitler

Politici-animace
uncyclopedia