Pentagon

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Bouncypotato
Necyklopedizovat!
Odkazy, styl - Jak na to?
Logo Necyklopedizovat

Název vychází ze slov pentagram a armagedon (ale podle odborníků nemají tyto dvě slova žádnou spojitost se vstoupením Donalda Trumpa do úřadu prezidenta Třetí říše).


[editovat] Poloha:

Pentagon se nachází na území „demokratického“ Ruska v pohoří Ural, nedaleko obce Vodka (rusky psáno „Cyka“). Jak můžete vidět na mapě Pentagon se nachází nedaleko řeky což se osvědčilo při stavění vodovodu, neboť se Pentagon nachází v závětří Uralu není zde dostatek srážek (teda alespoň ještě nějakou dobu, ale Putin už nechal vytvořit plány na srovnáni Uralu se zemí kvůli výstavbě nestabilních jaderných elektráren). Pentagon je stejně jakou zbytek Ruska velice dostupným místem, 2-krát denně zde jezdí drožka č.69 (všimněte si ,že pokud toto číslo vydělíte třemi dostanete prvočíslo),nebo se zde můžete dopravit stopem vesničanů z Vodky(„Cyka“) a jejich povozů. Mapy

[editovat] Popis stavby:

Jedná se o stavbu trojúhelníkového tvaru, jenž se rozkládá na ploše 600 000 metrů čtverečních, na tuto plochu by vlezly 3(všimněte si že číslo 3 je prvočíslo) koncentrační tábory („Und es ist gut“,jak by řekl národní hrdina Adolf Hitler).Budova má 4 patra a je tvořena 5 soustřednými trojúhelníky.Uprostřed celé struktury se nachází „zahrádka“,na níž se pěstuje „zahradní trávník“ pro všechny zaměstnance Pentagonu.Budova je především gynekologickým centrem (2 patra),jenž za rok navštíví 300 000 žen,kolem 1000 mužů a dokonce i jistá část zoofilů (počet zoofilů není započítán do počtu mužů ani žen, takového člověka nelze řadit do normálních skupin obyvatelstva). Dále se v budově nachází kanceláře a úřady především malých lidských skupin:

 • orgiisté (bojují za práva orgií na veřejnosti)
 • alkoholici
 • ilumináti
 • odpůrci Donalda Trumpa (jedna z těch početnějších skupin v Pentagonu)
 • motoželvologové (snážící se získat práva na užití želv jako dopravní prostředky s heslem: „Mám rád želvy“
 • dále se zde nacházely feministky, které nahradili bojovníci za práva pedofilních černochů (neboť ti mají větší šanci, že jejich požadavky budou uznány)


     Hotovo                        Tojhran 

Vstupní cedule a trojúhelníkový tvar Pentagonu

[editovat] Historie:

Budovu nechal vybudovat Josif Vissarionovič Stalin v roce 1950 za účelem udělání dojmu na manželku Franklina Roosevelta a utajeného špehování při její gynekologické prohlídce (vztahy mezi USA a Ruskem byly dosti jiné, než se uvádí na často užívaném nepravdivém zdroji Wikipedii (dá-li se počítat za zdroj).

11. září 2001 se stal Pentagon cílem teroristického útoku.Do severní stěny nabouralo popelářské auto řízené Rómskou menšinou z Číny. Zločinci však byli dopadeni a donuceni k povinným pracem na 123 let(tato práce se stala jejich první prací). Existují konspirační teorie tvrdící že tento útok byl řízen vyšší mocí jako např. Atlaňťany, či že se jednalo o povstání pralesních Entů. Další teorie tvrdí že došlo k útěku monster jako Dveř masožravý.

Ibisek 28. 1. 2017, 12:46 (UTC)

uncyclopedia