Plastové skleničky

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
N1562704643 8831.jpg

Vrchní inkriminátorka a zastánkyně všech pastelových barev

Plastové skleničky vznikají především tavením panenek Barbie za příměsi křemíku a bezolovnatého benzínu.

[editovat] Problematika

Proti tomuto druhu výroby se v nedávných dnech velmi ostře postavila zakladatelka "ProBarbie" sekty - Jaruška Pravá od Mattela Krejcarová. Ta svou progresivní kampaní "Netavte hračky" (po sudetsku "Die hračken nicht taven") oslovila mimo-jiné i všechny výrobce tavených sýrů, načež se teď sýr taví rovnou i s krávou (prý se tímto gestem generální ředitelé Tavíren Želetava a Madeta snaží podpořit tuto choulostivou problematiku škvaření nevinných, převážně oblečených v růžovém, zmalovaných, křivonohých panenek Barbie). Pravá od Mattela Krejcarová se k tomuto tématu na tiskové konferenci vyjádřila slovy :" Jestli si někdo myslí, že oranžová může nahradit růžovou, tak se mýlí!".

[editovat] Soudní proces

Poloroztavena barbie.jpg

Poloroztavená panenka Barbie.

Během soudního procesu v prosinci 2009, kdy se jednalo o schválení nového zákona č. 8452 sb. 5698 / odst. 13 (ten růžový zákon, růžová sbírka, růžová strana) - vysvětlení pro brunety: takové to potterovské nástupiště 9 a 3/4!. Tzv. "Růženec" pojednává o zachování vlastních práv všech krásných věcí, dále pak např. o neetičnosti týrání panenek za nehygienických podmínek a naprosto nehumánního jednání vůči věcem movitým.

Během tohoto procesu přežili pouze tři (prvočíslo) lidé (Jaruška, kurátor který si po zahájení odskočil na velkou a vrchní soudce, jež si za procesu ukousal obě uši a na všechny dotazy Krejcarové reagoval tichým krvácením). K tomuto masakru došlo z důvodu, že již výše zmiňovaná Pravá od Mattela Krejcarová chytla tzv. CHOLÁK. Počáteční epicentrum jejího výbuchu započalo tím, že přítomná porota naprosto arogantně popřela, že slyší veškeré barvy jejího oblečení. (Pozn. autora: Já se nedivím, slýchám žlutou denně). Když je nutila ochutnat "tu modrou", což byl důkaz obhajoby č. 1/pink, odmítli.

(Pozn. autora: "Samozřejmě si uvědomuji, že obsah tohoto článku zdánlivě nemá nic společného s jeho názvem, ale pokládám za nutné, seznámit vás se všemi úskalími tohoto produktu.)

[editovat] Užití plastových skleniček

Užívají se zejména na dětských večírcích ke strašení mladších sourozenců, batolat a miminek. Dále na zahradních oslavách k orání sousedovic jahod.

[editovat] Potvrzená úmrtí

Inkriminovaný přirůžovělý jedinec koupil naše plastové skleničky z edice I. své matce k jejím 50. narozeninám. Tato žena se po rozbalení dárku sama umlátila o stůl z trnového listí, jelikož se odmítla napít z mezinoží špatně roztavené panenky Barbie. Ženu našli hasiči na zavolání jejího syna až po 15 dnech usušenou do velikosti pingpongového míčku. Svědectví jejího syna přispělo obsahově k započetí soudního řízení proti tomuto výrobku již několikrát zmiňovanou Jaruškou Pravou Od Mattela Krejcarovou.

Kvalita.png
uncyclopedia