Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Putina

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Putina
Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Putina
základní data
styl Animovaný, Dobrodružný, Naučný, Dokumentární
stát Uhry
rok 19xx
délka 25 min, 1500 milošekund
formát krátkometrážní, ∞dx
produkce Uherská stb
námět Z života Vladimira Putina
scénář Rasputin
režie Stalin
hrají Boris Jelcin, Miloš Zeman, Donald Trump, Angela Merkel, Nigel Farage, Adolf Hitler, Václav Klaus, Chuck Norris, Ježíš Kristus, Satan, Bůh, Neviditelný Imperátor


„Nejlepší pohádka pro nejmenší.Sladkou dobrou noc Evropo!“

- Institut Václava Klause

„A Powerful drama based on a true story “

- Hollywod Reporter

„A modern masterpiece“

- New York Times

„Они приказали нам написать, это хорошо“

- Nova Gazeta

Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Putina (Rusky: Čudná Gerojstvá i skazky Vladimira Vladimiroviče, Maďarsky: Putin Voloďa különös kalandjai) je maďarský televizní seriál pokoušející se o pravdivé vylíčení nesčetných dobrodružství ruského bohatýra a prezidenta Vladimira Putina a šířící tak všeobecnou osvětu. Tvůrci zamýšleli seriál především pro děti, brzy se však stal hitem i mezi dospělými. Seriál má vysokou míru autenticity, historické přesnosti a především patří dle Kremelského úřadu pro rozhlasové a televizní vysílání mezi takzvaná Illuminati-free díla, proto je stále doporučován jako vhodná a bezpečná zábava pro mládež. Seriál byl zařazen do zlatého fondu kinematografie a v žebříčku Amerického New York Times se umístil třikrát po sobě na prvním místě mezi 100 nejlepšími seriály světa. (Následovali jej Pohádky Ovčí Babičky a seriálová adapatce knižní klasiky: Babiška)

[editovat] Stručný děj

Děj většiny dílů a vlastně i celého seriálu má vcelku jednoduché schéma:

Zkrácená verze:

Putin má problém

Putinovi nepřátelé mají problém

Putin vítězí

Děj první série:

Putin si dopřává poklidnou procházku panenskými hvozdy matičky Rusi

Putin nalezne vyhladovělou srnku, přivine ji na hruď a nakrmí

Putin je náhle vyrušen sektou homosexuálních zednářů, plánujících les pokácet a znesvětit stavbou multikultitransexshopu

Putin nahodí maskáče a kalašnikov a se sveřepým výrazem vyráží na lov

Putin všechny židozednáře zneškodní jako Chuck Norris za mlada

Tím ale nic nekončí, Putin není hloupý, Putin ví, že za tím je něco víc, někdo velký v pozadí.

Putin se rozhodne najít hlavní základnu židozednářů, která se nachází nejspíše na jiné planetě.

Putin se vydá za svým dávným přítelem Jurijem Gagarinem na Bajkonur a absolvuje u něj komunistický kosmonautský výcvik na jehož konci získá darem od Gagarina gumovou raketu Kondom 5.

Putin zoufalému světu oznámí, že odlétá do hlubin vesmíru pátrat po židozednářské základně. Nejhůře to nesou jeho nejbližší přátele Milda Z. a Doník T. Milda z toho začne pít (pozorujeme počátky jeho alkoholismu) kdežto platonicky zamilovaný Donald se pokouší vše zachránit zbrklým útěkem na kosmodrom kde plánuje Putinovi vyznat svou lásku. Putin ho ujistí, že o jeho lásce ví, ale že není možné, aby byli spolu, ne dnes, že musí splnit svou povinnost. Donald se nakonec dokáže Putina pro vyšší dobro vzdát ale hodně si popláče. Milda s Doníkem nakonec najdou útěchu ve vzájemném náručí.

Putin vyráží ve své nové raketě vstříc kosmickým dobrodružstvím. Všude marně pátrá po židozednářské základně, kam přijde, tam to vymlátí, nebo naopak zachrání zubožený lid od zlých diktátorů a přírodních katastrof. Bokem se mu podaří zlikvidovat reptiliány, získat vyznamenání od Aštara Šerana a navázat diplomatické styky s vesmírnými lidmi. V kosmu je nadále známý jako "Syn hvězdy Sol a matky Terry jež osvobodil miliardy, pomstil biliardy a přinesl úsměv co hvězdný třpyt na tváře triliard"

Děj druhé série:

Druhá série se z počátku nese ve znamení boje Vladimíra Putina se zákeřným Doktorem Hnojem a zachraňováním mnohých planet před jeho zlovolnými plány. Zpočátku se zdá, že za židozednářským spiknutím stojí on, nakonec se ale ukáže, že na něco takového nemá mozkovou kapacitu a tak si ho Putin už dál nevšímá a přenechává ho k řešení hrdinům nižší ligy jako je Aštar Šeran, Chuck Norris nebo I.P.

Mezitím se k Putinovi dostává hologramová zpráva ze země. Bohužel se zpráva poškodila a tak se přehrává jen malý úryvek ve smyčce. V záznamu stojí krásný ale nešťastně zoufalý Nigel Farage a stále dokola opakuje "Pomoz mi Vladimíre Putine, jsi moje jediná naděje"

Geniální Putin se samozřejmě dovtípil, co se děje: Ubohá Velká Británie si dovolila vyhlásit referendum o vystoupení z Evropského impéria a Angela Markel teď pomocí své hvězdy smrti Británii vyhrožuje zničením Země.

Putin se vrací na Zemi zachránit situaci, konfrontuje Angelu ale ta mu vyjeví hrozné tajemství. To ona je jeho dávno ztracená matka. Oddělil je Barnevert. Putin si celý život myslel, že jeho matkou je ušlechtilá sibiřská medvědice a z toho pramenila jeho síla. Teď zjistil, že je jí malátná a zákeřná medvědice německá. Do Putinova života vstupuje dilema a neví, co má dělat

uncyclopedia