Podloubář

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Metla

Tento článek je potřeba pěkně dojebat a upravit.

Potřebné úpravy: NC:BVNT


Podloubář je jedinec který trpí sexuální poruchou zvanou podloubářství. Vzhledem k této poruše ho extrémně vzrušuje ukájení se v podloubí na veřejnosti. Ve většině případů ho lze zahlédnout onanovat v podloubí pouze při couvajícím měsíci v ojedinělých případech i při dorůstajícím měsíci nikdy však při Úplňku či Novu a to z toho důvodu a to z toho důvodu že podloubáři věří masturbace v těchto dnech způsobuje trvalou impotenci jak je psáno ve svatém podloubářově kodexu.

[editovat] Vzhled

Podloubář ve dne je od normálního jedince stěží rozpoznatelný. Nosí boty značky prestige, jeansové kalhoty do zvonu a mikiny a rádoby vtipnými obrázky.Od normálního jedince je lze přes den rozeznat podle řídnoucích vlasů, čelo jim totiž roste už v rané pubertě. V noci když se chystá na "akci" je však schopný ho rozeznat i laik. Nosí totiž latexové či kožené kostýmky kolem krku často nosí uvázaný provaz, kterým se při ukájení škrtí zvyšuje to totiž jejich prožitek. Většinu z nich můžete vidět jak chodí boso ale někteří dávají přednost vysokým botám na podpatku.

[editovat] Seskupování

Podboubáři se často v podloubí scházejí s jinými podloubáří. Tomuto seskupení se říká spolek podloubářů má většinou 4-16 členů. Spolek podloubářů často využívá tzv. metodu do křížku. Jeden z posledních spolků se nachází v Brušperku a podle informací z 14.4.2016 má tento spolek 8 členů.

uncyclopedia