FANDOM


Split-arrows Tento článek nemá nic společného s článkem Zácpa.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

„To světlo je rychlý jak průjem!“

- Albert Einstein

„Jó ten průjem, to je věc, uzemní vám poklopec“

- optimista

„Víš ty co ? Ty mi můžeš vychlastat průjem.“

- Lidový mudrc
Prujem2

Záchod jako oběť člověka trpícího průjmem

Průjem je nemoc způsobená požitím špatného jídla a projevuje se většinou bobky v kapalném skupenství. Průjem poznáte tak, že narozdíl od zdravého výkalu se dá kloktat. Pro své vlastnosti je využíván jako jednotka rychlosti.

Příčiny Editovat

Nejčastější příčinnou je počáteční stádium jabbismu, proti kterému si tělo začalo tvořit protilátky. Dalšími příčinami bývají hlavně rýmička, vdechnutí prašníka nebo mrskavce a požití špatného jídla (například pečeného mrtka nebo leča). Další, méně častou příčinou je snaha organismu zbavit se škodlivých látek z organizmu. Je dokázáno, že průjem je rychlejší než světlo i myšlenka (zhruba o 2,61 m/s).

Následky Editovat

Příliš dlouhotrvající či silný průjem však může mít velice těžké následky na celý organismus. Ten pak:

  1. vylučuje příliš mnoho bobků
  2. močící orgány vycházejí ze cviku
  3. zeslabuje obranyschopnost (lze řešit Actimelem)
  4. při zadržování průjmu a následném prudkém sraní může dojít k implozi v oblasti střev a žaludku.

Při dlouhodobém průjmu se zvýší pravděpodobnost, že se stanete značně nespolečenskými tvory. Většinu postižených trápí větry, přechodný jabbismus a potřeba jíst mýdlo.

Léčení Editovat

Průjem lze léčit různě snadno a různými metodami podle příčin.

Léčba vodou Editovat

Pokud jde pouze o požití špatné potraviny, lze průjem léčit podáním vhodných sedativ nebo vypitím galonu vody (štamgasti si dají radši vodku)

Léčba ohněm Editovat

Jedinci alergičtí na vodu jsou nuceni podstoupit tzv. vymítání. Postup je stejný jako u vymítání ďábla, ale s menším množstvím ohně. Tato léčba také působí na průjem způsobený jabbismem. Pacienti by však neměli před léčbou požít velké množství alkoholických nápojů, jelikož by mohlo dojít ke vznícení ethanolu a prudkému úniku zoxidovaných plynu a z toho vyplývajícího pohybu po svislici vzhůru.

Případně můžeme doporučit volně prodejné tablety

  • Stopserin Ultra

Průjem jako jednotka rychlosti Editovat

Sracka za behu

Příklad spojení rychlosti a průjmu

Moderní fyzika už překonala zaostalost rychlosti světla a přešla na rychlost průjmu. Tímto převodem se vyřešila spousta problémů, jako třeba veliká čísla vzdálenosti hvězd. Některé politické strany si stroj, který dokáže vyvinout RP (rychlost průjmu), daly do volební kampaně. Stroj dosahující RS byl vynalezen Thomasem Edisonem (žárovka) už před dlouhou dobou.

Rychlost průjmu z hlediska filozofieEditovat

Dohadují se tři filozofové o tom, co je na světě nejrychlejší:

  • První říká: „Nejrychlejší je přeci světlo.
  • Kdepak, milý pane kolego, myšlenka - ta je přeci nejrychlejší....,“ povídá druhý filozof.
  • Tedy nerad bych vypadal jako negativista, pánové,“ vstoupí do debaty třetí filozof, „jsem si však jist, že naprosto nejrychlejší je hovno. No považte – tuhle v noci jsem dostal průjem a než jsem stihl rozsvítit nebo něco vymyslet, tak jsem se posral!

GalerieEditovat

Hovnocuc edit Hovnocuc s.r.o.
    Adult BabyBanžo žumpingCařihradDejvický průjem 2015Doktor HnůjDveře vod hajzluExkrementismusExkrementologieFekalismusEurestFekete-VodérádHnědá magieHovnoHovno se staloHod hovnemJaderný výprdJak správně srátKadíš jak hrom!KakofonieKočičí záchodekLepíkLepíkismusNasranáNávštěvní řád kadibudkyNápisy na WCPisoárkyPrdíkPrdíkyProjímadloPrůjemRybenkaŘiťoviceSběr psích hoven v Praze 666Smrad (veličina)SprcnutíSvatá stoliceTeorie vsání prduToaletova kružniceToaletní papírVelký kulovýVyšná Diera pod SráčomWC kreativecWC (organizace)ZácpaZáchodZóna placeného sraní   
Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti