FANDOM


Britney

Prostitutka, ilustrační obrázek

Prostitutka je feministický termín pro dámu, která nabízí rozkoš výměnou za peníze.

Druhy prostitutekEditovat

Prostitutky rozdělujeme podle lokality, kde své řemeslo vykonávají a zároveň podle obnosu, kterou za to vyžadují. Zde platí, že čím obyčejnější místo, tím nižší sazba. Šetření však není na místě, protože nepřímou úměrou se zvyšuje též riziko (pro vidle: čím míň škváry, tím větší průser). Mohli bychom vám zde nakreslit pěkné schémátko. Mohli. Jenže to bychom nenechali žádný prostor vaší ctěné fantazii a taky jsme, co se týče schémátek, pěkně leví. Takže slovně, alespoň se vám to bude dobře kopírovat do domácích úkolů.


Na vrcholech pomyslného trojúhelníku mějme tedy veličiny Sazba, Reprezentativnost místa výkonu zaměstnání a Riziko. Vykonavatelky této profese mějme tedy podle tohoto klíče rozdělené následovně:

  • Šlapka je oproti tomu mobilní, něco jako kurvír, který vám vozí noviny. Má obyčejně svůj flek jako taxikáři, v profesionální terminologii štafl, kde postává a vrtí podzádím. Zpravidla čas od času zastaví hodný řidič kamionu, nebo alespoň břichatý Němec, které dámě v nesnázích poskytne alespoň něco teplého do úst. I zde je míra rizika vysoká, ovšem lokalita je (díky těm panoramatům) trošku lepší a ceny stále přijatelné i pro chudší občany.
  • Štětka obvykle vykonává svou profesi v hotelech či na privátech. Je zde útulno, zpravidla i nějaké to sociální zařízení se najde a člověk se tak nějak cítí v pohodě. Riziko je zpravidla menší, neboť ceny již nejsou lidové a tak si nemůže dovolit tuto atrakci úplně každý.
  • Společnice je poté plně profesionalizovaný výstavní kus, který vám poradí nejen s oblečením a ve společnosti vám bude věrně předstírat milenku. Zpravidla též hovoří několika světovými jazyky, má rozhled, nezřídka rozumí i fotbalu, nebo je schopna alespoň konverzace na toto téma. Kultura prostředí je vysoká, riziko nízké, ovšem sazby v ceně servisu vašeho luxusního vozu.
  • Posledním typem je prostitutka s označením Manželka. Jedná se o (z pohledu přenosu chorob) velice bezpečný model, pracovní prostředí je ryze domácké, ale ty pálky! Šukačka jednou za uherák je kompenzována pravidelnými platbami ve výši výplaty, navíc do toho kecá a kolikrát ten sex vyžaduje i v okamžiku, kdy je v bedně konečně něco zajímavého. Navíc s přibývajícím věkem a degradací uvedené se akt prodražuje, jak ubývá četnost.


Vývoj člověka
Archetypy člověka
člověk obyčejnýčlověk potřebnýčlověk přizpůsobivýčlověk nepřizpůsobivýčlověk nehumornýčlověk nerozumnýčlověk přerozumnýČlověk mrtvýbezdomovecblondýnadůchodceekoteroristaemofeministkahavloidheterosexuálhomosexuáliniciativní blbecJehovistakmotrkomunistakovbojkřesťanmetalistametrosexuálmigrantmoralistanacistanovinářpirátpodnikatelpolicistaprostitutkapsychopatrasistasluníčkářSlušnočechstudentšašekšotoušteroristaúředníkvidlákvlastenecwikipedistažid
Povolání
Znak samec Ryze mužská

BodyguardBůhDiktátorHasičHorníkKnězKovbojPapežPirátTatrman

Znak samice Ryze ženská

AndulaDominaHajzlbábaPaníčitelkaProstitutka

Znak levna-pracovni Levná pracovní síla

BarmanBezdomovecDítěKulakPotřebný

Znak draha-sila Drahá pracovní síla

FrikulínMagistrPodnikatelVědec Necyklopedie

Znak politika Politici

KlaunPolitikPrezidentŘeditel zeměkoule

Znak ostatni-statni Ostatní státní zaměstnanci

AgentAktivistaDůchodceMeteorologNovinářOdborníkPapírový policistaPedagogPolicistaSmrtkaUčitelÚředník

Znak delnicka Dělnická třída

KloboučníkKominíkLékařOpilecRobotSkýrníkStarý pecařVodič mulyZedníkZemědělec

Znak zbytecna Zbytečná povolání

AstrologBakchalářBc.EkoteroristaFilosofInženýrNadpisářStudentŠéfVědecWC kreativec

Zločin
Kapsář Zločiny

PedofilieKrádežProstituceSebevraždaVražda

Lidé ikona Zločinci

David RathJack RozprašovačJessica FletcherováJiří KajínekLáďa HruškaFrankie CappuccinoJoe BananaLuigi Simoncelli

Lidé ikona Zločinecké organizace

AgrofertBerdychův gangJakuzaKutnohorská mafie

Znuděná ikona Ostatní

BankaJak vykrást bankuBetonové botyKrádež traktoru v Horním Rakousku v roce 2007Trest smrti