Psova

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Bouncypotato
Necyklopedizovat!
Odkazy, styl - Jak na to?
Logo Necyklopedizovat


Psova je specifický druh kříženců sov a psovitých šelem, jenž vznikl v okolí Černobilu[[1]]. Žijí a loví v hejno-smečkách, které čítají 6-10 členů, ale najdou se i výjimky (sólisti).Psova2

[editovat] Výskyt

Jak už bylo řečeno psova žije v okolí Černobylu, které se skládá ze tří částí (vnější a vnitřní), načeš psova žije ve všech čtyřech částí.

[editovat] Vzhled

Psova vypadá jako normální sova až na hlavu, kterou má vetšinou vlčí (psova se jí říká protože pes je také psovitá šelma a líp se to vyslovuje). Tato hlava zajišťuje masožravost.

[editovat] Potrava

Jsou to bezvýhradní masožravci. Pokud není v okolí dost potravy(což vetšinou není) tak útočí i na člověka, a pokud ani těch není v okolí tak zavládne kanibalizmus. To vede k vybití hejno-smečky a vznikem osamělců.

[editovat] inteligence

Psova je mírně podprůměrně inteligentní, ovšem když ucítí kořist tak IQ si udělá výlet do záporných hodnot. Takže to jsou po většinu času tupci.

[editovat] Lov

Jestli svím úžasným čichem ucítí kořist tak se zapnou lovecké smysly a na IQ nezbude místo, poté se rozlišují dva typy kořisti. Malá kořist-(velikost hlodavců a menší) Tak ji uloví pařáty a pak ji sní jak jednohubku. Velká kořist- Na větší kořist se jich většinou slétne víc, provádějí nálety a přímo se zakousávají(útočí především na krční tepnu). Soubor:1642556.jpg

uncyclopedia