Rambo

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Merge-arrows Tento článek se tematicky překrývá s článkem Modré světlo.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Rambo

Smutný Rambo.

Rambo je velmi zákeřný školometný potulný lesní skřítek nesnášející houbaře a borůvkáře.

[editovat] Traumatický zážitek z dětství

Původ jeho nesnášenlivosti tkví ve velmi smutné traumatické události z dětství, kdy byl malý bezbranný Rambo svědkem extrémně pohrdavého postoje ke svému hudebnímu idolu. Jeden z houbařů velmi pohrdavým způsobem pohodil v lese jeho oblíbené album od jeho nejoblíbenějšího zpěváka Michala Davida, které onen houbař zřejmě nedobrovolně dostal zdarma k rodinnému balení tatranek, a o několik málo minut později prohloubil jeho traumatický zážitek na neúnosnou míru brutální čin kolemjdoucích borůvkářů, kteří rozdupáním povalujícího se hudebního nosiče za hlasitého veselí před zraky malého nebohého Ramba naložili na jeho bedra více, než mohla jeho křehká nevinná duše unést.

Tento posttraumatický šok měl bohužel velmi negativní a hlavně nevratný vliv na formování jeho pomstychtivého zákeřného škodolibého charakteru.

[editovat] Výcvik

Jeho znalosti a dovednosti není radno podceňovat, několik měsíců pobýval na stáži ve Vietnamu, kde získal prvotřídní výcvik v záškodnictví. Je doposud neporažený mistr světa v sundávání vrtulníků kamenem, držitel zlaté medaile v počítání větví pomocí nárazů hlavou při plánovaném pádu ze skály do koruny stromů, a je držitelem světového rekordu v nerychlejším sešívání ran. Prošel také speciálním baletním výcvikem, načež se posléze stal jeden z členů elitní baletní jednotky Zelených Baletů.

Tento tvor se z hlediska nebezpečí řadí někam mezi nesprávně uložený jaderný odpad a Chucka Norrise. Je schopen vydržet několik let bez přísunu jídla, jelikož si umí získat veškeré potřebné živiny z šišek a borovicové kůry.

[editovat] Mise a tajné operace

Některé zdroje hovoří o jeho možném chvilkovém působení v Afghánistánu a Barmě za účelem skoncování s nelegálním prodejem jeho oblíbeného zpěváka Michala Davida. Ve prospěch pravdivosti tohoto tvrzení přispívá Rambův nekompromisní postoj: Rambo je pevně přesvědčen, že opravdové umění by nemělo být nikdy zneuctěno plagiátorstvím!

[editovat] Hudební génius

Rambo a Roland

Rambo nedá dopustit na svůj zbožňovaný Roland

Mimo záškodnictví vyniká brilantní hrou na harfu, na níž hraje pomocí svojí speciální techniky a to pomocí nože, kterým postupně přeřezává struny, což má za následek velmi charakteristický zvuk. Nůž zde ze začátku, než přeřízne strunu, působí v podobném smyslu jako smyčec! Je to neuvěřitelně náročná technika, kterou se doposud nikomu jinému nepovedlo úspěšně napodobit! Když byl jedním hudebním virtuosem dotázán, jak je možné dosáhnout tak perfektní techniky, Rambo mu skromně vysvětlit, že si v momentě přeřezávání strun představuje, jak dělá díru v plotě, aby mohl uškodit zahrádkářům upřednostňující poslech Vaška a Evy před poslechem Michala Davida.

[editovat] Další hudební idoly

Mezi jeho další hudební idoly patří především František Nedvěd, který má svými texty o životě na svědomí nejspíše jeho nevyrovnanou a vznětlivou povahu.

[editovat] Spolupráce s jinou organizací

Jistých časů spolupracoval za účelem získání dalších zkušeností v oblasti záškodnictví se skupinou Tokio Hotel, jejímž implicitním záměrem je působit ekonomickou škodu rodičům teenagerů, kteří musejí utrácet velmi vysoké peněžní částky za kupování prostěradel, triček, mikin, apod. s motivy této skupiny, ale po prudkých sporech a neshodách ohledně toho kdo je nejlepšího zpěváka na světě od nich nadobro odstoupil.

[editovat] Záškodnické techniky

Mezi jeho záškodnické techniky patří:

  1. Pravidelné okusování hub a rozdupávání borůvek v oblasti s vysokým výskytem houbařů a borůvkářů.
  2. Poštvávání lesní zvěře proti houbařům a borůvkářům, čehož dosahuje velmi zajímavou metodou. Provedení této metody spočívá v manuální excitaci (neodborně nasráním) daného zvířete zasunutím palce pod tzv. nasíracím úhlem do řitního otvoru, aneb jak rambo sám se škodolibou oblibou říká: „narvu mu prst do prdele a tím ho pořádně naseru.“ Tato zákeřně používaná technika má s největší pravděpodobností na svědomí mnoho dosud nevysvětlených agresivních útoků lesní zvěře na člověka. Nejznámější kauza je asi napadení tříleté holčičky houbařů stádem lesních křečků s nateklými řitními otvory v Turoveckém lese.

[editovat] Oblast výskytu

Přes den se pohybuje vysoko v korunách stromů, odkud radostně pozoruje zklamaný výraz ve tváři nemile překvapených houbařů a borůvkářů. Jestli se vám někdy stalo, že jste našli místo plné okousaných hub a rozdupaných borůvek a z korun stromů se ozýval velmi škodolibý smích, pak jste se nejspíše staly obětí tohoto školometného lesního skřítka. V noci je zalezlý ve svém mechovém domečku, kde poslouchá svého oblíbeného zpěváka za doprovodu hlasitého pozpěvování a tancování.

[editovat] Závěr

V budoucnosti se odhaduje rapidní přibývání útoků tohoto zákeřného skřítka a to nejen na houbaře a borůvkáře v lesích, ale i na obyvatele měst, jelikož nová generace přestává považovat Michala Davida za hudebního genia a legendu hodnou uctívání, s čímž se Rambo nehodlá bez boje jen tak smířit.

uncyclopedia