Regál:Biologie/Bezobratlí

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
  • Bulánek je na první pohled k nerozeznání od běžného polštáře, pokud nepočítáme kompletní obličej s očima, ústy i rypákem, dále pak i končetiny a zaručeně zbraň. Jestli ani tyto maličkosti nestačí k rozpoznání od polštáře, pak stačí jednoduchý test: lehnout si na něj. V případě, že vás uškrtí vašimi vlastními střevy, šlo o bulánka a zemřeli jste v zájmu vědy.

  • Oxymoron je druh hmyzu, který se živí předevím kyslíkem a blbostí. Jeho populace zažívá ohromného růstu s nástupem SMS a internetu. Příčiny tohoto faktu budou snad již brzy vyzkoumány a prošetřeny.

  • Necykloverzita obdržela anonymní zprávu, že nutkání k přípravě Vánočních oslav a tím pádem i předvánoční stres a jím způsobené sebevraždy způsobuje zatím neobjevený vir, pocházející z hvězdokupy Plejád. Co je na tom pravdy, nevíme.

  • Ropu možná tvoří výměšky zatím neobjevených bakterií, žijících hluboko pod zemí. I přes fakt jejich dosavadního neobjevení a pouze teoretické existence už tito titěrní tvorečkové dostali jméno - Ropokokus Hownodobrus.
uncyclopedia