FANDOM


Regál lidé

Info ikona
Úvod
Jsou lidé. Pak jsou podlidé, nadlidé, sexy lidé, nelidé a venzlidí. Nebýt lidí, byl by na zemi klid, mír, divočina, nebylo by globální oteplování a světelné znečištění. Časem snad vymizí války, chudoba a podaří se zjednodušit formulář daňového přiznání.
Chuckicon
  Okénko Chucka Norrise
Chuck-norris-400ds0620
  • Chuck Norris je první člověk, který porazil betonovou zeď v tenise.
  • Slzy Chucka Norrise léčí rakovinu. On ale neplakal. Nikdy.
  • Chuck Norris zničil periodickou tabulku prvků, protože uznává pouze prvek překvapení.
  • Znáte Mrtvé moře? Chuck Norris ho zabil.
  • Chuck Norris zná poslední číslici čísla .
  • Chuck Norris nechal zmizet Davida Copperfielda.
  • Chuck Norris vtipy o Chucku Norrisovi nejsou vtipné, tam kde je Chuck Norris končí veškerá zábava.

Více...

rozměnit  
Lišák ikona
  Lišák měsíce
Henryk Lahola (dále jen JUDr. PhDr. MUDr. RNDr. Mgr. et Mgr., Bc. Henryk Lahola, Th.D., DrSc., multi dr.h.c.), kardinál český, sedmý markrabě moravský, etc. etc. etc. (* 17. dubna 1967, Babice nad Soupravou) je stále nedoceněný český génius. Je zřejmé, že jeho velikost bude zcela doceněna až v budoucnosti. Velikost jeho ducha je srovnatelná snad jen s národním velikánem Járou Cimrmanem. Jak o sobě prohlašuje, vlastní hned několik titulů bakalářských, magisterských i doktorských, vedle toho je českým kardinálem in pectore, nositelem Řádu práce, pravým dědicem Zmijozelovým a také následníkem posledního vládce Velké Moravy.

obsloužit  

Osel ikona
  Oslík měsíce
Nigel Farage (čti Farář) je britský politik, šlechtic a spasitel Spojeného království a jeho impéria za sedmi moři. Mladý Nigel již od útlého mládí inklinoval k tomu, co se v budoucnu mělo stát jeho životním posláním - a sice k ochraně království před Bruselskou byrokracií a nájezdy kočovníků z různých světových stran. Již když bylo Nigelovi deset let, získal si oblibu v nacionalistických kruzích tím, že se v diskuzi utkal s místním marxistickým profesorem, načež odvážně vedl oddíly Jejího Veličenstva za vítězstvím, když s dvěma kamarády zkouřenému pedagogovi vysklil okno jeho zahradní boudy.

zkulturnit  

Beránek ikona
  Beránek měsíce
Ježíš Kristus, známý také jako Ježíšek, spasitel, vykupitel, mesiáš, pomazaný, Inri, je ústřední postavou křesťanského náboženství a od jeho narození je tradičně odvozován dnes používaný letopočet. Někteří lidé označují Ježíše také jako krále, protože se za svého života odvolával na svůj domnělý královský původ a ohlášoval příchod království nebeského (které se zřejmě někde zpozdilo a již nedorazilo), avšak z toho důvodu, že fakticky nikdy nevládl žádnému skutečnému historickému území, čeští historici a vláda ČR doporučují, aby byl Ježíš než jako král radějí titulován jako „králíček“, a to také z toho důvodu, aby nedocházelo k záměně s našimi skutečnými důležitými králi - Václavem I. Havlem a Václavem II. Klausem.

zkulturnit  

Prase ikona
  Prase měsíce
Zdeněk Škromach je bývalý ministr národního zadlužování. Gůgl a Českopedie o něm tvrdí, že je prasopes

[1]. Při tom ovšem neberou v potaz základní fakta ze života prasopsů, které objevil výzkumný tým Necyklopedie a poznatky soudruha Pičurina. Letmým pohledem je možno se snadno přesvědčit, že Zdeňku Škromachovi k dokonalosti prasopsa ještě mnoho chybí. Dokonce i někteří jeho kolegové z ČSSD jsou podobnější prasopsu.

Ikona pořadač
Kategorie


Foto
  Obrázek na srpen

Otto von Bismarck

Otto von Bismarck
s chemickým tyglíkem místo pokrývky hlavy po výbuchu laboratoře.

archiv  

citovat  

Book3
  Citáty
„Jen dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem jist. “
- Albert Einstein
archiv  

doplnit  

sprasit  

AMSN icon
Redakce
O Regál Lidé se starají:

Na konec článků souvisejících s lidmi můžete přidat šablonu {{Regál Lidé}} zobrazí se takto:

Gejsa Související informace obsahuje
Regál Lidé©


Text Regály Necyklopedie
Regaly_levy.jpg
Regaly_pravy.jpg

ZemědělstvíCestováníOsvětaLidé


BiologieDopravaMatematikaVědaZeměpis