Regál:Lidé

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Regál Lidé levá.jpg
Regál Lidé pravá.jpg


Light.png
Úvod
Jsou lidé. Pak jsou podlidé, nadlidé, sexy lidé, nelidé a venzlidí. Nebýt lidí, byl by na zemi klid, mír, divočina, nebylo by globální oteplování a světelné znečištění. Časem snad vymizí války, chudoba a podaří se zjednodušit formulář daňového přiznání.

vyměnit  

Aktuality.png
  Článek měsíce červenec
Ostražitost je stav, kdy dotčená osoba (ať již se jedná o muže anebo jen ženu), dává na něco pozor. Lidově majzla. Nebo bacha. Případně Mozarta.

Ostražitost je důležitou součástí různých odvětví lidské činnosti a jednou z hlavních sil evoluce, podobně jako lenost, hlad a strach.

Stupně ostražitosti ve vodohospodářství

 • normálka - o ničem se neví, nic se neřeší
 • bdělost - hrázného probudila voda na kotnících
 • pohotovost - hrázný přemýšlí, kam založil telefon
 • ohrožení - hrázný si všiml, že mu uplavala svačina

Stupně ostražitosti při národním ohrožení

Každá správná země má vymakaný systém stupňů ostražitosti. Tuto skutečnost dokládá nedávné ohrožení teroristickými útoky a reakce jednotlivých zemí na tuto hrozbu.

Více...

blahořečit  

Chuckicon.png
  Okénko Chucka Norrise
Chuck Norris tě sleduje pozorněji než Velký bratr!
 • Chuck Norris je první člověk, který porazil betonovou zeď v tenise.
 • Slzy Chucka Norrise léčí rakovinu. On ale neplakal. Nikdy.
 • Chuck Norris zničil periodickou tabulku prvků, protože uznává pouze prvek překvapení.
 • Znáte Mrtvé moře? Chuck Norris ho zabil.
 • Chuck Norris zná poslední číslici čísla .
 • Chuck Norris nechal zmizet Davida Copperfielda.
 • Chuck Norris vtipy o Chucku Norrisovi nejsou vtipné, tam kde je Chuck Norris končí veškerá zábava.

Více...

rozměnit  

Money.png
  Obchod a peníze
 • Akademický titul nemůže být člověku udělen proti jeho vůli. V poslední době je v médiích aktuální spor Ivana Řápková versus Právnická fakulta ZČU v Plzni. Chomutovská primátorka zažalovala fakultu o odškodnění ve výši jednoho miliónu korun za to, že jí fakulta přiznala titul JUDr., aniž by mohla doložit jediným zápočtem, že tam studovala. Udělení tohoto titulu je jasnou urážkou osobnosti paní primátorky, žaloba má jistě velkou šanci na úspěch.

 • Americká města se vykašlala na dolar a začala tisknout nové peníze. V San Diegu bylo dokonce povoleno tisknutí vlastních peněz každému obyvateli města. San Diego se takto prakticky přes noc stalo městem s největším počtem miliardářů na jednoho obyvatele.

 • Nejvýznamější Paleologariasmologický nález byl před několika lety učiněn v Žatci. Zde byl přímo na náměstí vykopán hrob muže s pivním korbelem o objemu 0,49 litru (prázdným!) a s hliněnou tabulkou se sedmi vrypy. Pohřeb byl datován jako 4000 let starý (± 3990 let) a nebožtík byl nálezci pojmenován Lojza Lupulín.

obsloužit  

Gejsa.png
  Služby, pohodlí a vynálezy
Swis nuz.jpg
 • Švýcarský nůž je multifunkční víceúčelový nástroj s širokým spektrem využití, které v sobě obsahuje všechny nástroje, které jen muž může potřebovat. První švýcarské nože byly zkonstruovány již během náboženských válek na konci středověku, když bylo Švýcarsko ještě součástí Svaté říše římské. Tehdejší švýcarští žoldnéři nosili kromě mečů a dlouhých pík také malé příruční dýky, ke kterým si upěvňovali všechny možné další nástroje, od dlát a šídel přes jehly až po pilky.

 • Flaška je skleněný dutý předmět, jenž slouží na uchovávání alkoholu, určeného k následnému prodeji a rychlé konzumaci. Ostatní nápoje se do pravých, skleněných flašek stáčí výjimečně. Flaška slouží rovněž jako hlavní pomůcka stejnojmenné svlékací společenské hry, oblíbené u mnoha generací mládeže.

 • T9 odboji ve devitka ke vynalez, kufry tam usnadnuje prani pop. Spocita u ton, var mocil mobil vhodne skoto, kdy bicete naprav jeste predtim, mez in napisete, a uz val nemusite volil namahav ste prsty. Poslu val muzete nit hotovou trikrat frite, mez cez T9. Vo je tekla pomoc, srn vsechny, jen krov zavisli ma sten mobilu a bez prani pop si ty nedovedou stul zivou cni predstavit.


zkulturnit  

Ikona domeček.png
  Společnost a kultura
NecyLeaks rozbite.svg
 • NecyLeaks je nezisková organizace pod záštitou Necyklopedie zaměřená na přinášení důležitých zpráv a informací na veřejnost. Poskytuje inovativní, zabezpečený a anonymní způsob, jak prozradit cokoli komukoli. Publikuje kontroverzní materiály národního, etnického, politického i historického významu, čímž poskytuje univerzální způsob, jak odhalit potlačovanou a cenzurovanou nespravedlnost.

Skautitrubka.jpg
 • Je deštivé odpoledne, vyše skautská družina se sešla ve své klubovně a nevíte, co dělat, abyste zahnali ubíjející podzimní nudu? Zahrejte si některou ze zábavných skautských her! Ať už budete hrát na duhu, na dorozuměnou, na bombu, nebo na popelku, určitě si užijete spoustu legrace.Viteze.png
Kategorie


Foto.png
  Obrázek na červenec

Otto von Bismarck.jpg

Otto von Bismarck
s chemickým tyglíkem místo pokrývky hlavy po výbuchu laboratoře.

archiv  

citovat  

Book3.png
  Citáty
„Jen dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem jist. “
- Albert Einstein
archiv  

doplnit  

sprasit  

AMSN icon.png
Redakce
O Regál Lidé se starají:

Na konec článků souvisejících s lidmi můžete přidat šablonu {{Regál Lidé}} zobrazí se takto:

Gejsa.png Související informace obsahuje
Regál Lidé©


Text Regály Necyklopedie.jpg
Regaly_levy.jpg
Regaly_pravy.jpg

ZemědělstvíCestováníOsvětaLidé


BiologieDopravaMatematikaVědaZeměpis

uncyclopedia