Regál:Lidé/Služby/Archiv

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Swis nuz
  • Švýcarský nůž je multifunkční víceúčelový nástroj s širokým spektrem využití, které v sobě obsahuje všechny nástroje, které jen muž může potřebovat. První švýcarské nože byly zkonstruovány již během náboženských válek na konci středověku, když bylo Švýcarsko ještě součástí Svaté říše římské. Tehdejší švýcarští žoldnéři nosili kromě mečů a dlouhých pík také malé příruční dýky, ke kterým si upěvňovali všechny možné další nástroje, od dlát a šídel přes jehly až po pilky.

  • Flaška je skleněný dutý předmět, jenž slouží na uchovávání alkoholu, určeného k následnému prodeji a rychlé konzumaci. Ostatní nápoje se do pravých, skleněných flašek stáčí výjimečně. Flaška slouží rovněž jako hlavní pomůcka stejnojmenné svlékací společenské hry, oblíbené u mnoha generací mládeže.

  • T9 odboji ve devitka ke vynalez, kufry tam usnadnuje prani pop. Spocita u ton, var mocil mobil vhodne skoto, kdy bicete naprav jeste predtim, mez in napisete, a uz val nemusite volil namahav ste prsty. Poslu val muzete nit hotovou trikrat frite, mez cez T9. Vo je tekla pomoc, srn vsechny, jen krov zavisli ma sten mobilu a bez prani pop si ty nedovedou stul zivou cni predstavit.

Sokolada1
  • Šokoláda je nejnovější produkt Federace čokoládoven, výrobek, který má zvrátit trend poklesu poptávky po čokoládových výrobcích, způsobený pravděpodobně hospodářskou krizí. Výrobci si všimli stále narůstající obliby adrenalinových sportů, při kterých lidé doslova hazadují se životem a napadlo je, že by mohli vyrábět adrenalinové jídlo. A tím šokoláda nepochybně je.


  • Volby vyhrál Barack, a díky němu se 2 189 671 Čechů a Moravstánců těší z vyhraných 57 796 284 Čk. Protože většinu vsadil stát, dočasně se tím vyřeší finanční krize v ČR.

  • V Brně na Mendláku si otevře kadeřnictví slavný Střihoruký Edvard, známý už z jemu věnovaného dokumentárního filmu. Pro konzumaci jídla používá speciální robotické paže, které pro něj za odměnu vyrobily zlaté české ručičky.

  • V česku se rozmohlo sázení na vítěze voleb prezidenta v USA. Jestli vyhraje Barák Obama nebo John McKain se rozhodne již velmi brzy. Navzdory jasné převaze paneláků mají oba kandidáti slušnou sázkařskou základnu.

„Taky si na sebe vsadím“

- John McCain

„No tak...“

- Barack Obama

„A máš to.“

- Barack Obama

  • Luxusní Saddámův vlak se vrací do služby. Souprava má 23 vagónů a tři lokomotivy, z toho 15 vagónů odpaluje jaderné hlavice. Vagóny jsou vybaveny klimatizací, televizory, lustry a okna zakrývají italské závěsy. 30 let byl vlak schováván, nyní však Americká vláda provoz tanku povolila, protože jederné hlavice dnes nikomu neublíží.

„Čestný slovo, my to neodpálíme“

- Al-Kaidá
uncyclopedia