Regál:Osvěta/Zajímavosti/Archiv

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
H-Bomb
  • Když budeš 8 let, 7 měsíců a 6 dní řvát, vyprodukuješ dostatek energie na ohřátí jednoho šálku kávy. Když budeš 6 let a 9 měsíců prdět, budeš mít dost plynu na bombu o síle atomovky. Když udeříš hlavou o zeď, spálíš 150 kalorií.

  • Orgasmus prasete trvá 30 minut. Někteří lvi se párují až padesátkrát denně. Šimpanzi bonobo užívají sex i jako pozdrav. Lidi, delfíni a již zmínění šimpanzi jsou jediná stvoření, která vykonávají sex jen pro potěšení.

  • Motýli si olizují vlastní nohy. Sloni jsou jediná zvířata, která neumí skákat. Kočičí moč fosforeskuje ve tmě. Oko pštrosa je větší než jeho mozek. Mořské hvězdice mozek nemají. Lední medvědi jsou leváci.

Kokotovyolej
  • Kokotový olej, jak již název napovídá, se vyrábí z kokotů. Používá se k léčbě průjmu či zácpy. Také se přidává do jídel, protože obsahuje supertajnou látku která dodává kokotovému oleji jeho nezaměnitelnou delikátní chuť. Zdeněk Pohlreich používá Kokotový olej jako prostředek k buzeraci ostatních kuchařů.

  • Švýcarský nůž je multifunkční víceúčelový nástroj s širokým spektrem využití, které v sobě obsahuje všechny nástroje, které jen muž může potřebovat. První švýcarské nože byly zkonstruovány již během náboženských válek na konci středověku. Tehdejší švýcarští žoldnéři nosili kromě mečů a dlouhých pík také malé příruční dýky, ke kterým si upěvňovali všechny možné další nástroje, od dlát a šídel přes jehly až po pilky.

Koridory
  • Pravidla vesmírného provozu a cestování bezvzdušným prostorem jsou obsáhlé, ale poměrně jednoduché. Kolem Slunce létáme zásadně vlevo, tam to méně pálí, v případě zácpy jste povinni se teleportovat na místo, kde není zácpa. Maximální rychlost je neomezená, za nehodu je pilot potrestán, je-li ona nehoda zaviněna špatným technickým stavem plavidla, dostane pilot tresty dva.
uncyclopedia