FANDOM


Paradoxy

Necysam

Viva la revolución
Libertad

Velká francouzská revoluce
Velká trpasličí revoluce
Milovická revoluce
Povstání rudých turbanů
Revoluce proti adultokracii
Revoluce ve skladování
Povstání chemikářů
Čtvrtý odboj

MELSM
Vrakosa

Příklad autobusu s neomezenou kapacitou

Všichni známe ten paradox, že ať je v autobuse či jiném dopravním prostředku ČD lidí kolik chce, s trochou dobré vůle se tam ještě jeden člověk nacpe. Pokud tento proces vyjádříme matematicky, tedy $ n + 1 $ za předpokladu že n = počet lidí v autobuse; budeme-li $ n $ zvyšovat, dojdeme k tomu, že do autobusu se vejde nekonečné množství lidí. Autobus má tedy neomezenou kapacitu.Tím pádem lze autobus použít jako skladiště neomezeného množství

Skladování konečného množství čehokoliEditovat

BUS

Příklad autobusu ke skladování jakéhokoli konečného počtu čehokoli

Pokud lze celý autobus použít k uskladnění nekonečného množství čehokoliv, pak lze polovinu busu použít ke skladování jakéhokoli konečného množství čehokoliv. Ba co polovinu, i čtvrtinu autobusu lze takto použít. Co čtvrtinu, vlastně lze stejně použít i velmi malou část autobusu ke skladování konečného množství čehokoliv.

Autobusová jaderná elektrárnaEditovat

Pokud je v autobuse umístěna jaderná elektrárna, rázem odpadnou všechny nepříjemnosti se skladováním jaderného odpadu. Stačí odpad prostě vyhodit z elektrárny do nekonečného prostoru autobusu, kde nikomu nebude vadit. Pokud dojde v takové jaderné elektrárně k výbuchu, nekonečný prostor autobusu výbuch pojme a zvenčí se nic neprojeví.