Revoluce ve skladování

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Paradoxy
Vrakosa

Příklad autobusu s neomezenou kapacitou

Všichni známe ten paradox, že ať je v autobuse či jiném dopravním prostředku ČD lidí kolik chce, s trochou dobré vůle se tam ještě jeden člověk nacpe. Pokud tento proces vyjádříme matematicky, tedy n + 1 za předpokladu že n = počet lidí v autobuse; budeme-li n zvyšovat, dojdeme k tomu, že do autobusu se vejde nekonečné množství lidí. Autobus má tedy neomezenou kapacitu.Tím pádem lze autobus použít jako skladiště neomezeného množství

[editovat] Skladování konečného množství čehokoli

BUS

Příklad autobusu ke skladování jakéhokoli konečného počtu čehokoli

Pokud lze celý autobus použít k uskladnění nekonečného množství čehokoliv, pak lze polovinu busu použít ke skladování jakéhokoli konečného množství čehokoliv. Ba co polovinu, i čtvrtinu autobusu lze takto použít. Co čtvrtinu, vlastně lze stejně použít i velmi malou část autobusu ke skladování konečného množství čehokoliv.

[editovat] Autobusová jaderná elektrárna

Pokud je v autobuse umístěna jaderná elektrárna, rázem odpadnou všechny nepříjemnosti se skladováním jaderného odpadu. Stačí odpad prostě vyhodit z elektrárny do nekonečného prostoru autobusu, kde nikomu nebude vadit. Pokud dojde v takové jaderné elektrárně k výbuchu, nekonečný prostor autobusu výbuch pojme a zvenčí se nic neprojeví.

uncyclopedia