FANDOM


Rosamundepilcher

Rosamunde Pilcher (Rozamrnda Píčlerová) je běžně rozšířená ženská choroba patřící též mezi ženské obtíže. Bacil Rosamunde vyvolává reakce jako virus ptačí chřipky, který se šíří zásadně mezi slepicemi. Lze jej zneužít jako biologickou zbraň.

Choroba v dějináchEditovat

Byla vypěstována v Anglii v roce 1924, kde se toužila už od svého stvoření stát spisovatelkou. Choroba je dodnes úspěšně rozšiřovaná v Německu, kde se o ní točí filmy (nejen pro zdejší obyvatelky byl odborníkem na ženské úchylky, panem Janem iX. přezdívaným HendriX, smyšlen esperantský název "dojče romantiše seriále"). Dnes se jméno této choroby stalo fenoménem a synonymem pro kýčovité, trapné, sladké, roztomilé, romantické a růžové předměty.

RozšířeníEditovat

Růžová zákoutí knihkupectví, knihovničky žen ve věku 13–99 let, televizní obrazovka, jednu dobu také obrazovka STV ve středu kolem osmé hodiny večerní. Choroba Rosamunde Pilcherová se objevila také v několika časopisech, společenských žebříčcích, ideálech a erotických představách naivních mladých ženských. Poslední pokus odstřelení zárodku šířící se choroby do kosmu proběhl v roce 1958, avšak po střetu s družicí Sputnik 1 těsně nad hranicí zemské atmosféry utrpěl zdroj jeden škrábanec nad levým obočím, přičemž byl osud budoucích nakažených zpečetěn. Družice Sputnik 1 na následek střetu chorobě podlehla.

Příznaky a následky chorobyEditovat

Koukání do blba, spálený oběd či rovnou polovina kuchyně, apatie, vysoký hlásek. Další nepotvrzené, ale ověřené příznaky patří růžová zástěra, rozcuchaný drdol a pravá ruka po loket namočená v rajské omáčce; v souladu s výše uvedeným.

Není výjimkou lámavost vlasů a nehtů (hlavně těch umělých).

Neblahé následky tato infekční choroba zanechala i v literatuře. Na Rosamunde Pilcher umírá v následku otravy Kajénským pepřem na konci 34. kapitoly knihy „Sinofob z Harapesu“ hlavní kladný hrdina Karaben Nemsí.

PrevenceEditovat

Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Rosamunde Pilcher na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie

Zamezení mimozemských komunikací, komunikace s nadpřirozenem, stříhání nehtů na pravé noze, mytí vlasů či používání antiperspirantu. To je jen pár položek v seznamu zamezení infekce nemocí R.P. Nejdůležitější je ale dbát na duševní očistu víc, než na očistu ducha (nebo možná stačí čistit kurník, popř. vůbec nechovat slepice).

Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti