Sadistán

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání


Nešlápněte do hovna Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec (hovnivál), který SPRASÍ tento článek?


Sadistán
AuAu
státní zřízení:Samosadismus
hlavní město:Krveřezy
jazyk: Sadština
počet obyvatel:50 000
Vsehostan
prezident:Markýz de Sade
hymna:My sadisté
měna:SM
národní sport:zavináčování

Sadistán se řadí mezi Masochystán,Čudlíkistán a Hrobochystán.V tomto státě místo politiků vládnou sadisté kteří se zmocnili vlády za pomoci svých bičíků.


[editovat] Vládní systém

V Sadistánu, je velmi jedinečný vládní systém.Hlavní moc ve státě má 30členný sbor bičařů (ti sadisté kteří se navzájem bičují), které vede nejvyšší sadista.Jeho celý titul zní: Z vůle boží Nejvyšší sadista ,monarcha ,vůdce Sadistánu.Avšak při tvorbě zákonů mají hlavní slovo sami občané Sadistánu.Každé 2 roky se konají volby a kdo nedá hlas Monarchovi,má zakázáno bičovat jiné sadisty.Ten kdo mu naopak hlas dá ,má právo (povinnost) zbičovat koho chce. Opozici tvoří přiškrcovači (ti, sadisté kteří se navzájem přiškrcují), kteří se nemohou smířit s tím že Sadistánu vládnou jen bičaři.


[editovat] Poloha

Stát sousedí na jihu s Masochystánem a na východě s Čudlíkistánem. Hranice státu jsou ve tvaru lebky (jen tak náhodou). Na místě očí lebky se nachází dvě jezera. Jedno to východnější se jmenuje markýze de Sade, a to západnější se jmenuje jezero Bičů. Obě jezera mají své ostrovy, a uprostřed jezera Bičů se nachází ostrov na kterém leží hlavní město:Krveřezy.

Vojensky vycvik

Vojenský výcvik

[editovat] Hlavní město

Hlavní město Krveřezy má kolem 20 tisíc obyvatel.Každá ulice nese jméno po markýzi de Sade, zakladatelovi sadismu. V centru města leží sídlo Sboru Bičařů,které nedávno prošlo rozsáhlou rekonstrukcí při které se postavily nové bičovací kabinky.


[editovat] Ekonomika

Ekonomika Sadistánu je po celou dobu existence státu v recesi.Jediný produkt vyráběný v této zemi je bič a kostýmy.Tyto kostýmy však každý sadista na světě má,takže nejsou potřeba. Navíc sadistů na světě ubývá a přibývá masochystů.


[editovat] Armáda

Sadistánská armáda má pochopitelně tvrdý výcvik, je v ní kupodivu většina žen, na rozdíl od ostatních armád světa.

Dino sado maso

Deinonychus poloha:sadomaso, ilustrační obrázek
[editovat] Historie

V Sadistánu se provozuje sadismus nejdéle na světě, už od předhistorických dob.

[editovat] Současnost

V důsledku globalizace se i Sadistán bohužel otevírá světu. Sadistánci mají v současnosti problém se zahraničními au-pair, které nedokáží pochopit základní přístup místní výchovy dětí "Nezlob, nebo ti nenaplácám." Jistý úspěch mají pouze au-pair z Norska, jejichž krédem je "Nezlob, nebo tě předám Barnevernetu", ty však většina sadistánců vnímá jako příliš kruté.

Sadistán vede v současné době soudní spor s E.L. Jamesovou, která se ve svých dílech inspiruje bohatou sadistánskou kulturou. Mnozí Sadistánci jsou však přesvědčeni, že jejich tradice jsou v jejích dílech překrucovány, ba přímo zesměšňovány.

Další, s kým se Sadistán potýká jsou separatisté ze Skoroautonomní republiky Svazistánu, kteří vyžadují vyškrtnutí slova Skoro z názvu své země a zavedení povinné výuky uzlů na školách. Své zájmy prosazují tvrdými prostředky, například svázáním sadistánského prezidenta, svázáním sadistánského premiéra, svázáním populárního sadistánského virtuosa na vozembouch či svázáním jeho papouška.


Země Koruny české BohemiaBójskoBudvajzskoBrněnská republikaČeskoČeská říšeČeskoslovenskoČeskotskoHoráckoIslámský stát v TeplicíchJižní ČechyKatolická AOKarlovarské VelkovévodstvíKřivočeskoMaleschauMexxikoMongolská kolonieMoravstánOsoblažskoRepublika Tercie ASlizkoSudetenlandTěšínskoTuzemskoValašskoVelká MoravaVietnamVysočinaNRVK

EvropaAlbánieAnglieBaskickoBělehradský pašalíkBelgieBěloruskoBulharskoČerná HoraČeskosaské ŠvýcarskoČtvrtá říšeDánskoFinskoFrancieChorvatskoIrskoItálieIslandIslandský státKosovoSA KosovoLichtenštejnskoLucemburskoMaďarskoMoldavskoNěmeckoNDRNizozemskoNorskoPolskoPortugalskoRakouskoRumunskoŘeckoSeverní KyprSicílieSkotskoSlovenskoSlovinskoSrbskoSRDSvobodné město HamburkŠpanělskoŠvédskoŠvýcarskoUkrajinaWalesOsmanská říše

Točící se svět

AsieČečenskoČínaIndieIslámský státIsraelJaponskoJižní KoreaKatarKLDRKurvajtMongolskoOnánRuskoRusko podle západuSovětský svazStanSýrieTibetTurecko

AfrikaBurkina FasoEgyptGambieMoravská Jihovýchodní AfrikaKarlovarská Jihozápadní AfrikaSúdán

AmerikaKanadaGrónskoJamajkaRepública Socialismo o Muerte de CúbaSpojené státy americké

OstatníAbsurdistánAntarktická říšeAtlantidaAustrálieBanánová republikaÇek CumhuriyetiČudlíkistánGighaHavajKrakoziaKrálovství kněze JanaNový ZélandPirátský státSadistánSeychellyTokelauUsámova říšeZeleň

uncyclopedia