Slipy (spodní prádlo)

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Merge-arrows Tento článek se tematicky překrývá s článkem Slipy.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Palec

Tento článek může obsahovat výsledky vlastního výzkumu!

To je ale moc dobře, protože vlastní výzkum zaručuje faktickou správnost, kterou často nespolehlivé nebo lživé zdroje neposkytují.

Tendle článek je enciklopedyckej

Tendle článek o svim předmnětu pojednává pravdivě a enciklopedicki, to znamená, že obsahuje nezkroucená, pravdivá fakta.
Pokud se vám chce, vložte prosím tento článek do Wikipedie, kam patří. Tento článek je odstrašující příklad toho, jak to dopadne, když si někdo splete Necyklopedii s Wikipedií.

Slipy 2

Stadardní slipy.

Slipy jsou druh spodního prádla

[editovat] Vytvoření

Slipy byly vytvořeny jako kompromis mezi treankama a plenama, mají tvar plen, čímž zvyšují bezpečnost, ale nejsou savé a nezadržují. Vynálezcem slipů byl muž, který si neuměl pořádně vyklepat kokot a vytřít prdel a proto nosil pleny, jednou si však řekl že pleny jsou příliš tlusté a tak vymyslí něco praktičtějšího, z čeho nebudou padat hovna a po každém chcaní nepoteče moč až do bot, vymyslel teda spodní prádlo ve tvaru plen. Jeho nápad měl pochopitelně úspěch a pochopitelně dodnes jsou jejich hlavní nositelé děti a muži, kteří si s higienou nedělají hlavu.

[editovat] Erotické slipy

Slipy také, vzhledem ke svoji přilnavosti jsou ve verzích erotických, protože dokážou skvěle zvýraznit, prdel, kokota, koule, ale na tyto erotické, velmi těsné slipy si dejta beacha, protože jak přitlačují koule k tělu, tak se vaše koule příliš zahřejí a sníží to počet vašich spermií. Takže pokud chcete aby vám stál, tak se radši na tyhle píčoviny vyserta a choďte radši na ostro, když máte potřebu ten kokot všude ukazovat a stejnak, pro blbce: Když máte na sobě kalhoty, tak vám erotické slipy na hovno, pokud je nenosíte jako hip hopeři s pasem u kolen.

[editovat] Výhody

  • Když vám upadne vaše nádobíčko, tak se neztratí
  • Když se poserete, tak váš výtvor neuteče do bot
  • Když nevyklepete, tak vám netečou chcanky až do bot
  • Při sportu vhodné, neklepe se vám chcacomrdací ústrojí a nijak nepřekáží
  • Higieničtější
  • V létě jsou volné (kromě těsných) slipy pohodlné, protože je v nich nejméně vedro

[editovat] Nevýhody

  • Těsné slipy zahřívají koule a tím se snižuje počet spermií
  • Protékají, pokud jste inkontinerntní
  • Stále je na sobě vnímáte
uncyclopedia