Spojené státy americké

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Yin and Yang

Tento článek na téma "Spojené státy americké"

pojednává o opačném tématu než článek Rusko.

RedDwarf2 „Všichni tak cáklí a ujetí, že by je nezvolili ani za prezidenty USA!“
Arnold Rimmer

„Jenom dvě věci jsou nekonečné: americká hloupost a vesmír, přičemž tím druhým si nejsem tak úplně jist.“

- Albert Einstein

„Spojené státy jsou imperialistická velmoc, která se hrubě vměšuje do vnitřních záležitostí Sovětského svazu na celém světě.“

- Rádio Jerevan

„V Boha věří 69 procent Američanů a 77 procent se modlí. To by mě zajímalo, ke komu se modlí těch osm procent, a proč to vlastně dělají.“

- Henryk Lahola

„Jde o to, že nejsou žádné známé. Jsou věci, o nichž víme, že je víme. Pak jsou známé neznámé, tedy to jsou věci, o nichž nyní víme, že je nevíme. Ale pak jsou také neznámé neznámé, jsou věci, o nichž nevíme, že je nevíme. A každým rokem poznáváme vždycky trochu víc těch neznámých neznámých.“

- Donald Rumsfeld
Spojené státy americké
United States of America
Banderausa
státní zřízení:prezidentská monarchie
hlavní město:Washington AC/DC
jazyk: španělština, čínština, různé mutace angličtiny
náboženství:křesťanství, materialismus, jiné církve
USA
prezident:Donald Trumpney de iure, Chuck Norris de facto
premiér:Chuck Norris protože může...
hymna:Baby, Let's Play House (by Elvis Presley, Justin Bieber, David Guetta)
měna:dolar a jiné peníze
národní jídlo:Hamburger [:Hamburgr:]
Adad01 AmericanDad-1

„Jsem kobliha.“

- John Fitzgerald Kennedy

Spojené dráty americké, polsky Stany Zjednoczone Ameryki Północnej, slovensky Spojené štáty, mexicky Estados unidos, neboli EE. UU. (neplést s EU!), britskou angličtinou Land Behind Big Puddle (LBBP - ve volném překladu země za velkou louží), německy Amerikanischbundesrepublik(zkráceně Ein Kessel Buntes), americky USA, správně Tlustoprdsko - je super supersupervelmoc s hlavním městem Woshiton na řece Pitomec.

Rozlohou a počtem obyvatel překonaly Spojené státy americké Lichtenštejnsko a Vatikán, ale stále jsou menší než Čína a Rusko, proto s nimi mají časté spory a neustále se snaží všem okolo dokazovat, že jsou lepší. Tato choroba je národním zvykem, stejně jako víra v Boha a snaha všem radit a něco vysvětlovat.

[editovat] Američané

Podrobnější údaje naleznete v článku Američani.

Typický Američan v České republice je nazýván jako "svině jedna tlustá", důvodem této lichotivé přezdívky je, že Američané se rádi stravují ve známem Fastfoodu McHovna. Každý Američan se už od narození cítí jako vládce světa, i když mu třeba ve škole nikdy tak úplně neřeknou, kde že ten svět vlastně leží. Američtí občané jsou směskou všech možných ras a pohlaví, mnoho Američanů jsou naturalizovaní Mimozemšťané, kteří byli propuštěni z oblasti Area 51. V blízké budoucnosti se počet obyvatel zvětší o pestrobarevné děti, narozené dozorkyním na základně Guantánamo.

Američané jsou známí svým kosmickým výzkumem, což je důsledek jejich původu. Mezi největší astronauty v dějinách patří Chuck Norris, který dokázal odpálit raketu USS-Czack A51 vlastní silou a jako první se vykoupal v plutonském moři Mare Norrisium, které je po něm pojmenováno.

[editovat] Nejznámější Američan

Nejznámější Američan je bez pochyby spasitel Amerického lidu Jesus [čti chesus] McKristus. Po nezávislých a nestranných výzkumech Americko-Mexických vědců se zjistilo, že místem narození Jesuse McKrista je stát Pensylvánie. A protože to řekli Američani, tak je to pravda a nikdo se to neopovážil zpochybnit. Americký lid potřeboval nasytit, protože v 18-19. století řádil v USA hladomor, který sebou přivezli Afričani, co přijeli do Ameriky za prací na plantážích a výstavbě nové Ameriky. Tento problém byl vyřešen výstavbou prvního rychlého občerstvení McKristus, ale ve 20.století prohrál náš Váš jejich Pán spor s televizí FOX, a tak byl podnik přejmenovaný po Ježíšovým biologickým otci McDonaldovi.

[editovat] První světová válka

V dnešní době jsme záměrně mystifikováni Komunistickými antiamerikanisty o tom, že první světová válka se odehrávala v roce 1914-1918. Pravdou je, že se první světová válka odehrávala v roce 1861-1865. V dnešní době je první světová válka známa pod jménem Americká občanská válka. Jelikož se Američané najivně, ale bohužel skutečně domnívají, že Severní Amerika je jediný kontinent na světě s poloostrovem Mexiko a barbary na severu tak tuto válku nazvali první světová válka.

Ve válce stála Unie a Konfederace proti Imperialistickým Indiánům pod vedením kmene Komančů. V této válce hrdý lid Ameriky porazil odporné přistěhovalecké Indiany. Ale Americký lid byl natolik milosrdný, že zbytek indiánů ubytoval v tzv. rezervacích, které jsou známi taky pod jménem Koncentrační tábory. Bohužel po incidentu v jedné z rezervací kdy se Indián nechtěl nechat napadnout od vojáka Unie, bylo nutné všechny indiány zabít za nedovolené bránění.

Bohužel byl Abraham Lincoln zavražděn indiánem krvavá dáseň. Po tomto incidentu se organizace pro ochranu opic zavázala k boji proti týrání zvířat a založila první pobočku pro nemocný dobytek a nazvala ji senát.

Konec války přinesl zemi mír, svobodu a prosperitu pro všechny kdo měli odstín kůže 1A až 13B a také světový rekord ve vybijené kdy se americkému lidu podařilo vybít několik milionů indiánů a pokořili tím rekord španělské inkvizice

[editovat] Americká hymna

DOLLY PARTONS T**TS

DOLLY PARTONS T**TS

Americká národní hymna nese poněkud záhadný název: Dolly Parton's Tits, a je to píseň živé melodie a optimistického textu. Hraje se zásadně v dvoučtvrťovém rytmu. Základními nástroji jsou buben, basová kytara a americká varianta ruské balalajky, takzvaná tarantule.

V textu americké hymny se pojednává zejména o:

 • úspěších americké armády (Saddám Hussein),
 • výsledcích americké vědy a techniky (Rockets a Dolly Parton's Tits),
 • partnerech americké moudré politiky (John Major),
 • krásách americké přírody (Moře a Dolly Parton's Tits),
 • vyspělosti americké hygieny (Tampax),
 • výdobytcích americké kultury (Madonna a Dolly Parton's Tits),
 • kvalitě americké justice (O.J.Simpson)
 • a v neposlední řadě chválí Ameropedii, pobočku Českopedie, za její objektivitu a Nezaujatý úhel pohledu,
 • v refrénu opakovaně chválí a opěvuje Dolly Parton's Tits
  Sice zatím není jasné, co to je to Dolly Parton's Tits, o kterém se v hymně kolem dokola zpívá, ale náš vysoce kvalifikovaný vědecký tým to brzo zjistí.

[editovat] Důležité věty a fráze

Podrobnější údaje naleznete v článku Anglický jazyk.

Maj houvrkraft is ful ov íls. - Mé vznášedlo je plné úhořů.
Áj em Chuck Norris. - Utíkej, co ti síly stačí. (stejně ti to bude k ničemu.)
Váj is maj hamburgr in d vošinkmešin? - Proč je můj hamburger v myčce?
Hau árjů dujink? - Jak si to děláte?
Ajso eso soing in a sojer - Viděl jsem pilu řezat v kanále
Sadám hez kemikl vepns, ví mast stap him - Sadám má chemické zbraně, musíme ho zastavit
Dys madƏfakƏz stoul auƏ čenc tů góld medl yn Nejgejnou! - Ty svině ukradly naši šanci na zlatou medaili v Naganu!
Čekja yz yn zí es ov dz uoƏlt - Česko je v prdeli.

[editovat] Vzorové encyklopedické heslo

„SPOJENÉ STÁTY, republika v Severní Americe leží mezi dvacátou a čtyřicátou devátou rovnoběžkou severní šířky. Šířkou je myšlena pomyslná čára, vedená kolem zeměkoule ve stálé úhlové vzdálenosti od rovníku. Rovník znamená velkou kružnici opsanou kolem glóbu v pravém úhlu k jeho ose. Slovem osa označujeme cokoli, kolem čeho se cokoli otáčí, například kolo vozu. Vozu se užívá již od pradávna. Diodorus Siculus například píše, že staří Etruskové užívali vozů, jejichž kola byla zhotovena rozřezáním velkých stromů. Na mnoha místech dávnověkého světa narůstaly stromy do ohromných rozměrů a výšek, například libanonské cedry, obdivované starověkem a nesmírně dlouhověké. Nejznámějším příkladem dlouhověkosti písemně zaznamenaným je Tomáš Parr, zvaný také Starý Parr, o němž se říkalo, že žil od vlády Jindřicha VIII. až do vlády Karla II., a jenž je pochován ve Westminsterském opatství. Samo opatství je velkolepá stavba. V původní koncepci, ale za mnoho vděčí v pozdější době géniu Iniga Jonese. Inigo Jones může být pokládán za snad největšího italského architekta v době renesance, třebaže jeho práce v Londýně je zastíněna početnějšími a šťastnějšími výtvory velkého sira Kryštofa Wrena. Wren, což znamená střízlík, je jeden z nejmenších ptáků severní polokoule, žijící zejména v Evropě a Spojených státech. Spojené státy jsou republika v Severní Americe, leží mezi dvacátou a čtyřicátou devátou rovnoběžkou - a tak zase dokola“

- Stephen Leacock o Spojených státech

[editovat] Jak investovat v USA

Kdybyste před rokem investovali 1000 US dolarů:

 • do akcií Nortelu, dnes by akcie měly hodnotu $49;
 • u Enronu by vám z té tisícovky zbylo $16.50;
 • z akcií WorldCom by zbylo $5.00;
 • z investice US$ 1000 do Delta Air Lines dnes dostanete $49;
 • pokud byste za tisícovku zakoupili United Airlines, nedostanete zcela nic.

Ale kdybyste před rokem nakoupili za $1000 pivo a vychlastali ho, dnes vrátíte prázdné lahve, dostanete $214.

Investiční rada tedy je: chlastej co můžeš a recykluj!

[editovat] Americko-Ruské vztahy

Spousta američanů má ještě doma na půdě učebnice z dob studené války, kde je Sovětský svaz potažmo Rusko vykreslováno jako říše zla. Jakákoli komunikace amerického občana s rusákem je vnímána jako akt vlastizrady. Horká telefonní linka Washington—Moskva, která je občas potřeba k projednávání nejrůznějších praktických geopolitických záležitostí, je pro jistotu tajná, aby se americký prezident nedostal do nějakých právnických opletaček.

[editovat] Jsou Američané divní?

Americans are NOT stupid - WITH SUBTITLES

Americans are NOT stupid - WITH SUBTITLES

Američané jsou moudrý národ

Ano jsou
Kouzelný čet mezi Američankou a Čechem

***Revoluce amerického stravování*** [revoluce][1]

Američané mají jasno
kdo má na svědomí 11. září. Google-jews

[editovat] Významní Američané

[editovat] Další pozoruhodnosti

[editovat] Banánová republika

Díky iracionálním krokům americké exekutivy v poslední době, jako je například odstoupení od dohody na ochranu klimatu (ke které přistoupily všechny země až na Nikaraguu, Sýrii, Vatikán a Islámský stát); nebo vyžadování hesel k internetovým účtům při vstupu návštěvníků do země, se USA zařadily mezi tzv. banánové republiky.

[editovat] Galerie

Země Koruny české BohemiaBójskoBudvajzskoBrněnská republikaČeskoČeská říšeČeskoslovenskoČeskotskoHoráckoIslámský stát v TeplicíchJižní ČechyKatolická AOKarlovarské VelkovévodstvíKřivočeskoMaleschauMexxikoMongolská kolonieMoravstánOsoblažskoRepublika Tercie ASlezmorčeSlizkoSudetenlandTěšínskoTuzemskoValašskoVelká MoravaVietnamVysočinaNRVK

EvropaAlbánieAnglieBaskickoBělehradský pašalíkBelgieBěloruskoBulharskoČerná HoraČeskosaské ŠvýcarskoČtvrtá říšeDánskoFinskoFrancieChorvatskoIrskoItálieIslandIslandský státKosovoSA KosovoLichtenštejnskoLucemburskoMaďarskoMoldavskoNěmeckoNDRNizozemskoNorskoPolskoPortugalskoRakouskoRumunskoŘeckoSeverní KyprSicílieSkotskoSlovenskoSlovinskoSrbskoSRDSvobodné město HamburkŠpanělskoŠvédskoŠvýcarskoUkrajinaWalesOsmanská říše

Točící se svět

AsieČečenskoČínaIndieIslámský státIsraelJaponskoJižní KoreaKatarKLDRKurvajtMongolskoOnánRuskoRusko podle západuSovětský svazStanSýrieTibetTurecko

AfrikaBurkina FasoEgyptGambieMoravská Jihovýchodní AfrikaKarlovarská Jihozápadní AfrikaSúdán

AmerikaKanadaGrónskoJamajkaRepública Socialismo o Muerte de CúbaSpojené státy americkéVenezuela

OstatníAbsurdistánAntarktická říšeAtlantidaAustrálieBanánová republikaÇek CumhuriyetiČudlíkistánGighaHavajKrakoziaKrálovství kněze JanaNový ZélandPirátský státSadistánSeychellyTokelauUsámova říšeZeleňHněď

uncyclopedia