Třemošnice

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání

[editovat] Stručný popis vesnice

Třemošnice, známá také jako Údolí dutých hlav se nachází pod zříceninou hradu Lichnice, která byla častokrát okupována romskými občany z nedalekých Prachovic. Je to velmi malé "město", které je proslavené hlavně prodáváním a kouřením marihuany. Obyvatel je tu něco přes 3000, z toho minimálně 10% obyvatel je drogově závislých (Počítá se i Závratec, nad kterým se často nachází obrovská bouře, či tornádo a tak je podezření, zda se tam neukrývá Lord Sauron z Mordoru - není potvrzeno)

Zvrtc

Drogově závislá mládež se nejčastěji nachází na vlakovém nádraží, nazývaný "vlakáč".

Tr4

O víkendech se však vyskytuje spíše v "Déčku", ve měště, o pár kilometrů dále.

[editovat] Zajímavosti a zajímavá místa

Třemošnice se však nemusí pyšnit pouze svou oblíbeností ve drogách, ale za pozornost také stojí vybudovaný market Penny, který je střediskem všeho dění v celém okolí. Nechybí tu ani Základní škola, která školu ani moc nepřipomíná a hned vedle stojí Třemošnický Oxford, kde studuje velmi hodně studentů z celého Pardubického kraje. A aby toho nebylo málo, v Třemošnici bylo postaveno koupaliště, kde se každý rok schází až 20 lidí (rekordní počet 21).

Romští spoluobčané se už mnohokrát pokoušeli vzít si koupaliště domů, avšak bez úspěchu, voda v koupališti byla prý moc těžká.

Darth
uncyclopedia