TOP 09

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Palec

Tento článek může obsahovat výsledky vlastního výzkumu!

To je ale moc dobře, protože vlastní výzkum zaručuje faktickou správnost, kterou často nespolehlivé nebo lživé zdroje neposkytují.

Gulas TOP09

TOP 09 - známá firma proslavena výrobou gulášů


TOP 09 (zkratka z TO Poserem a roku založení 2009 (není to prvočíslo), polsky TRP 09 - Trediszn Rysponzibility Prasperyty) je jediná česká významnější pravicová strana, kterou sice řídí jeden ze 17 (všimněte si, že je to prvočíslo) ministrů, skromný Miroslav Kalousek, mediální tvář jí však propůjčuje vévoda Karel Schwarzenberg, což je úlitba 2 % monarchistických voličů (kteří se tak musí spokojit místo monarchy s konstitučním premiérem) a politický program tvoří Miloš Zeman, který si vymohl za odměnu funkci, kde pro plnění svého programu nebude muset nic dělat, a kterého návrat znamená pomstu nezdárnému synu Václavovi za podraz s okopírovaným labouristickým programem ODS let devadesátých (od těch dob se i podle Klause posunula až příliš doleva, neřkuli přímo na střed), čímž mu tehdy defakto vlezl do zelí. Přesto je v zásadě mezi TRP a oběma názorovými frakcemi ODS zásadní různice v zásadě v jediné... zásadní... otázce, tedy v tom, zda-li:

  1. Není na čase, nezbavit se Čase? (topáci)
  2. Je na nečasu, zbavit se Prazdroje času? (progresivní)
  3. Je i není čas zabavit se? (umírnění)

Za zásadové se považují všechny tři skupiny, z čehož je nejlépe vidět, že pravolevé dělení se vůbec nepřežilo. Bez něj by totiž nebylo možné mezi mnohdy psychedelickými názorovými proudy naší politiky kolikrát vůbec rozlišovat... hm... zásadní věci.

Další možný vznik názvu TOP 09 je následující – zakládající členové strany viděli tento obrázek:
Top09

Není však zřejmé, jakou hodnotu IQ značí kód 09 a zda voličů strany nebo jejích členů.

[editovat] Převod na čísla

Když TOP09 převedeme na čísla, vyjde nám následující kombinace: 19, 14, 15, 52, 61

(povšimněte si jedničky na konci)

převedeme-li to do binárního kódu:

010011 001110 001111 110100 111101

což je ovšem problém, neboť:

0100 1100
1110 0011
1111 0100
1111 01

kde už je jasně vidět, že TOP09 je ve zkutečnosti ...01, což je první objev.

Dále je zjevné, že z této šifry nevytřískáme víc, než tři písmena. Zajímavé ovšem je, že to je prvočíslo, zatímco přebývající arogantinový půlbajt 1111 prvočíslem není v žádné soustavě. Abychom si usnadnili práci, použijeme k tomu některý z dekodérů base64 dostupných na internetu a vypadne nám z toho:

Lãô

To vypadá velmi vietnamsky. Když Lãô proženeme překladačem Googlu, tak hned druhý alternativní překlad do češtiny je stárnoucí - a zde vidíme, že jsme již na správné stopě.

Nemůže být náhoda, že se všechny znaky toho slova vyskytují v celkem uspořádaném clusteru:

- AC -
I - NO
SR TU -

na klávesnici mobilního telefonu.

Přeloženo do mobilního kódu, dává nám to číslo 782 766 824.

Dalším logickým krokem v bádání po záhadě by bylo na toto číslo zavolat. A když se nedovoláte, tak zkusit čísla různě proházet a obvolat všechny kombinace. Kdo se k tomu odváží? Pravda je tam někde venku!

[editovat] telefonistické doplnění

PL

Koncentrace Pravdy a Lásky v ČR je tristní, místy až nulová.

Po měsíci prohazování, obvolávání, poslouchání výhružek a sprostých nadávek se vlídně a mečivým hlasem ozval pan Miroslav(sic!) Trop(ahá!) a jak jsme tak klábosili, svěřil se Necyklopedii, že je hrob(ejhle!)níkem v Plzni. Na otázku kde je tedy pravda odpověděl, že Pravda je na hřbitově. Po chvilkovém mlžení dodal, že tam leží i Láska. Protože jsme teprve v polovině kombinací, můžete čekat ještě další relevantní zprávy. Souřadnice v síti hrobů jsou: P [11, 3] L [13, 8]

Czech flag 2 Politické strany České republiky Czech flag 2

Ach anoČSSDČeská alkoholicko revoluční stranaDělnická stranaHipíci za zelené jistotyKoruna ČeskáKSČMLev21Mumie svobodyMDU-ČSLNárodní stranaNE 2011Novojičtí černoprdelníciODSPSSDSPOZKSMER-ČSSDStrana svobodných občanůTOP 09ÚsvitStrana zelenýchVěci veřejné

uncyclopedia