FANDOM


<youtube width="250" height="200">VU7rtxLzASs</youtube> Tatrman
Loprais ve Vyškově

Tatrman je řidič vozu značky Tatra. Desetiletími řízení Tatrofek se u nich projevují jisté mutace. Díky tomu, že jsou jiní než všechno ostatní, co může (ale nemusí) žít se z nich vyvinul nový poddruh člověka. Všichni jim říkají tatrmani ale oni sami sebe nazývají Tatr-Trotl-Uhaha což svědčí o jejich silně rozvinuté inteligenci.

Vzhled Editovat

Tatrmani vypadají ošklivě, někteří až ohyzdně. Nemají ušní boltce, neb celoživotní poslouchání řevu motoru nabušené Tatrovky by jistojistě nevydrželi. Nos je zakrnělý, plochý, téměř opičí, neb výfukové plyny jsou jedovaté. Mají velké zuby, aby mohli lépe kousat chleba se salámem. Jejich srst je na temeni řídká, naopak na obličeji hustá. Nahé je nikdo nikdy neviděl. A jestli ano, tak se potom zastřelil.

Chování Editovat

Йог

Tatrmani jsou, co se týká duševní stránky věci, velice individuální. Velké % tatrmanů je agresívní, hladové a smradlavé. Téměř všichni tatrmani si neustále něco huhňají pod vousy (např. poslední hit velkého Karla).

Nikdo normální ani abnormální se s nimi nikdy nesetkal tak, aby mohl o jejich chování něco podstatného říct. Když byla osoba ve společnosti tatrmana moc krátce, nestihla nic zjistit. Naopak pokud byla v blízkosti tohoto tvora moc dlouho, dostala buď infarkt nebo aspoň šok tak velký, že nemohla komunikovat s nikým, nevyjímaje naše skvělé vědce. Ve vzácných případech se dané osobě ani tatrmanovi nic nestalo. Toto nastane, pouze pokud je tato osoba buď idiot už předtím, nebo pokud je to Chuck Norris, který nám ovšem o tatrmanech nechce nic povědět. A my to z něho asi nevymlátíme ...

Kultura Editovat

Tatrmani se sdružují nejvíce v restauracích a na dálničních odpočívadlech. Ač nemají nám srozumitelnou řeč, komunikují mezi sebou. Jejich tlumočník nám sdělil, že požadují samostatný stát. Tento stát by měl ležet. Hlavním městem by měla být Kopřivnice. O názvu se zatím debatuje, údajně se rozhodují mezi dvěma a to: Tatr-Trotl-Uhahastán, či Repůblíka du TaTrA

Supersatan editovat   xyManové

BarmanHermannCimrmanKomančiMegalomanMethod ManMan DelinkaRomanSupermanŤamanTatrmanZeman

Povolání
Znak samec Ryze mužská

BodyguardBůhDiktátorHasičHorníkKnězKovbojPapežPirátTatrman

Znak samice Ryze ženská

AndulaDominaHajzlbábaPaníčitelkaProstitutka

Znak levna-pracovni Levná pracovní síla

BarmanBezdomovecDítěKulakPotřebný

Znak draha-sila Drahá pracovní síla

FrikulínMagistrPodnikatelVědec Necyklopedie

Znak politika Politici

KlaunPolitikPrezidentŘeditel zeměkoule

Znak ostatni-statni Ostatní státní zaměstnanci

AgentAktivistaDůchodceMeteorologNovinářOdborníkPapírový policistaPedagogPolicistaSmrtkaUčitelÚředník

Znak delnicka Dělnická třída

KloboučníkKominíkLékařOpilecRobotSkýrníkStarý pecařVodič mulyZedníkZemědělec

Znak zbytecna Zbytečná povolání

AstrologBakchalářBc.EkoteroristaFilosofInženýrNadpisářStudentŠéfVědecWC kreativec