Teorie o demoliční kouli

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Cyrus

Mystické lízání kladiva

Teorie o demoliční kouli je jedna z teorií vzniku vesmíru. Asi už podle názvu tušíte, že má souvislost s nejznámější kladivofilkou Miley Cyrus, která se v rámci své úchylky svléká a nahá se houpe na demoliční kouli a líže kladiva. Základem teorie je, že před 5 miliardami let existovala jen Miley Cyrus olizující kladiva, která měla svou demoliční kouli, na které se nahá houpala. Byla tehdy velmi obézní, vážila 180 kilogramů. Tlak její váhy koule dlouho nevydržela a roztříštila se na kusy. Tím vznikl vesmír a v něm mnoho galaxií.

[editovat] Vznik naší sluneční soustavy

Základem pro vznik naší sluneční soustavy bylo logicky slunce. To vzniklo z Justina Biebera, který také vznikl při pádu demoliční koule a zajistil pro naší sluneční soustavu dostatek tepla a světla. Pak už stačilo jen dodat planety. Ty dodala Miley Cyrus tím, že rozházela kolem slunce svoje staré menší demoliční koule. Tak vznikly i všechny ostatní planety i mimo naší sluneční soustavu. Z toho vyplývá, že naše planeta je vlastně demoliční koule Miley Cyrus, která je naším stvořitelem, takže jakákoliv náboženství nemají smysl.

[editovat] Vznik života na zemi

Miley Cyrus nechtěla být na světě sama, tak se rozhodla, že na některé z nově vzniklých planet vyrobí život. Volba padla na naší planetu, později pojmenovanou "Země". Vylila na ni vodu a rozházela po ní pár šutrů, které dnes známe jako "světadíly". Pak už stačilo jen rozházet tam lidi. Zajela si tedy do "sámošky" a koupila instantní lidi a zvířata v prášku, které pak rozházela po zemi. Tak vznikl život na naší planetě.

Miley-cyrus

[editovat] Popularita Miley Cyrus

Po vytvoření života na zemi musela Miley Cyrus ještě miliardy let čekat, než lidi zblbnou natolik, že jí začnou mít rádi a bude populární. Když tato doba nastala, sestoupila tato "bohyně" na zemi a stala se zpěvačkou. O své demoliční kouli nazpívala píseň a je populární především u nepříliš inteligentních teenagerů a lidí, kteří se snaží mít "SWAG". Uplatnění na zemi našel i Justin Bieber jako teplý a pedofilní idol 13letých holčiček. Jeho největší hit se jmenuje "Baby" (v překladu dítě) a její refrén zní "Dítě, dítě, dítě ooooh"

[editovat] Vliv teorie na náboženství

Tato teorie dokazuje, že veškerá náboženství jsou jen hloupé výmysly lidí. Vesmír a všechno v něm nestvořil žádný bůh, ale Miley Cyrus, která je tedy všemohoucí a všichni ji musíme milovat a uctívat a poslouchat její písně. Ona nás pak po smrti oživí a dá nás na jinou, lepší planetu. Ve výsledku to znamená, že by se měla veškerá ostatní náboženství zakázat, protože jediným bohem je Miley Cyrus

Cyrus swag 817266479 1958239

Cyrus má velký "SWAG"

uncyclopedia