Theodor Lahola

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Google uncyc Theodor Lahola na googleTohle je nejlepší článek na téma „Theodor Lahola“ na celým internetu.
Theodor lahola

Theodor Lahola, nemanželský syn JUDr.PhDr.Mgr.et Mgr. Henryka Laholy

Theodor Lahola je nemanželským synem Henryka Laholy (dále jen JUDr. PhDr. MUDr. RNDr. Mgr. et Mgr., Bc. Henryk Lahola, DrSc., multi dr.h.c., kardinál český, sedmý markrabě moravský, etc. etc. etc.) Sám Henryk Lahola se rozhodl jej zplodit mimo manželství, neboť manželství jest podle jeho slov příčinou všeho zla a neštěstí.

Citát Henryka Laholy: "Zůstat s cizí ženou v cizím pokoji je největší hloupost, protože by to stoprocentně neskončilo jinak, než manželstvím!" (Podrobnější údaje naleznete v článku Uherské Hradiště.)

Z tohoto citátu je zřejmé, proč se Henryk Lahola vyhýbal cizím pokojům, a zvolil tak bezpečnější cestu zplození Theodora uprostřed křoví na pokraji lesíka nedaleko vesnice Babice nad Soupravou.

[editovat] Henryk Lahola o početí Theodora Laholy

Henryk za volantem

JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr. Henryk Lahola krátce po početí Theodora Laholy

  • JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr. Henryk Lahola se opásal ochranným pásem, uvedl motor do chodu a současně se podrbal na bradě, kterou mu zdobil plnovous, znak intelektuálů. Henryk Lahola tak projížděl ve čtyři hodiny odpoledne obcí Babice nad Soupravou, maje zařazený druhý rychlostní stupeň. Vyjížděje z obce zrychlil ve svém voze Lada 1300, vyráběným v osmdesátých letech v Sovětském svazu, na čtyřicítku, aby mohl zařadit čtvrtý rychlostní stupeň. To se mu také podařilo! Nicméně projížděje kolem lesíka se Henrykovi porouchal motor a musel auto odstavit na lesní cestě. Naštěstí mu osud přivedl do cesty mladou, technicky zdatnou, ženu. Dotyčná se Henrykovi podívala na motor a Henryk musel uznat, že je "velmi schopná a zkušená". Zanedlouho se tak Henryk mohl opět opásat ochranným pásem, uvést motor do chodu a vyrazit na silnici zpět směrem do obce Babice nad Soupravou. JUDr. PhDr. Mgr. et Mgr. Henryk Lahola nezná lepšího pocitu, než "svištět" po silnici osmdesátkou, která je poznat podle charakteristického pískotu vzduchu, a zkušený řidič ji pozná i po sluchu, nemuseje se vůbec dívat na tachometr.
  • JUDr.PhDr.Mgr et Mgr. Henryk Lahola má jediného syna Theodora Laholu a tento jediný syn Theodor Lahola je také jediným synem JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr. Henryka Laholy. Jiného syna JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr. Henryk Lahola nemá ani nehodlá mít!
uncyclopedia