Tourette's Guy

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Best Of The Tourettes Guy (4 of 4)07:02

Best Of The Tourettes Guy (4 of 4)

Tourette's Guy
Biografické informace
Pohlaví

muž

Vlasy

řídnoucí

Narození

to už si jeho fotr nepamatuje

Rodina

jeho přítel a táta

Národnost

USA

Povolání

Youtuber

Zajímavosti
1

všem nadává

2

na všechno nadává

Tourette's Guy je slavný americký youtuber, který se proslavil především svými videi, ve kterých se vzteká a sprostě nadává, a do médií ho dostala i jeho kandidatura na prezidenta USA.

[editovat] Život

Tourette's Guy se narodil neznámo kdy, jeho táta má totiž Alzheimera a nepamatuje si už ani, že má syna, natiž kdy se narodil a mámu mu přejel autobus, když se šla pochlubit do nejlibližšího wallmartu, jaký kluk se ji narodil a rozhodla si s kočárkem zkrátit cestu přes pětiproudou dálnici.

Svůj slovník si Tourette's Guy osvojil jako všechny děti, ve školce, konkrétně od jedné už poněkud senilní kuchařky, která každou chvíli, když dětem nandávala polívku, vylovila z hrnce svoji paruku, svoje boty, a mnoho dalších věcí, a pokaždé nadávala dětem, že jí to tam hodili. Když Tourette's Guy dospěl a našel si přítele, jeho přítel ho začal při jeho záchvatech pravidelně natáček, a pak mu ukazoval, jak vypadá směšně, a po několika prvních videích, se Tourette's Guy rozhodl svoje videa zveřejňovat.

[editovat] Popularita

Jeho videa se rychle staly populární a dokonce dostal nabídku na účinkpování v několika filmech, na castingu se však ve vzteku vymočil režisérovi do klína, a tak si ve filmu iuž nevrznul. Přesto se však stával čím dál populárnější díky svým videím.

Po určité době se rozhodl oprašit svůj stolek v garáži, postavil ho před svůj dům, a k němu přidělal plakát s nápisem „Fuck me“, protože napsat „Vote me“ se mu zdálo moc obyčejné. Za pár hodin se k němu už sjeli gejové z celého okolí, aby se zase poté co jim oznámil, že nekandiduje na gigola, ale na prezidenta, rozešli. Ale ve zprávách o tom mluvili, a NBC mu dala možnost, aby svůj projev k potencionálním voličům přednesl v televizi. To také udělal, jenže politologové mu vyčetli, ze vzhledem, k tomu že režie musela z jeho celkem pětiminutového projevu o tom, „jak půjde nakopat prdel do pentagonu těm zasranym kokotum“ vypípat celkem 275 slov, posluchač ani nepochopí o čem mluví.

Politici

Andrej BabišPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíAlexander DubčekJan FischerKlement GottwaldVáclav HavelGustáv HusákKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekMiroslav NovákJan KavanVáclav KlausKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátStanda LokotkaPetr NečasTonny NewotneyTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník Aleš

zahraniční: Donald TrumpJásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteAl GoreWinston ChurchillVojislav KalašnjikovLeninDmitrij MedveděvBarack ObamaBorut PahorSarah PalinováPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinAdolf HitlerBenito Masolíný

Politici-animace.gif
uncyclopedia