FANDOM


Google uncyc Tramvajová doprava v Novoperdelkinskotěrkenskaněvskoje-Nevyslovitelnoje na googleTohle je nejlepší článek na téma „Tramvajová doprava v Novoperdelkinskotěrkenskaněvskoje-Nevyslovitelnoje“ na celým internetu.
Klubzastarounecy

Klubzastarounecy
Tento článek vznikl v lednu 2007, je tedy skoro stejně starý, jako sama Necyklopedie.

Z důvodu ochrany historických hodnot je zakázáno článek jakkoli negativně hodnotit či dokonce upravovat.
Poškození článku se trestá dle zákona, vandal se navíc vystavuje nebezpečí lynčování davem rozzuřených staromilců.

Neškodná tomská šalina

Je tato tramvaj z Tomska nebo z Novoperdelkinskotěrkenskaněvskoje-Nevyslovitelnoje? Těžko říct...

Novopr mensi velikost

Důmyslný systém MHD v Novoperdelkinskotěrkenskaněvskoje-Nevyslovitelnoje

Tramvajová doprava v Novoperdelkinskotěrkenskaněvskoje-Nevyslovitelnoje je zamýšlený název článku, jež měl parodizovat a shrnout tvorbu článků na Českopedii uživatelem Aktronem o zapomenutých a místy dost neuvěřitelných tramvajových provozech v Rusku. Autorem této hlášky je Zanatic, který opravil chyby v článku Tramvajová doprava v Tomsku s otázkou (příští na řadě je Tramvajová doprava v Novoperdelkinskotěrkenskaněvskoje-Nevyslovitelnoje?), čímž však prozradil Českopedistické komunitě plány Necyklopedie na její převzetí a pokud možno uchopení vlá... ustanovení Necyklopedistické moci.

Tramvajové linky Editovat

V Novoperdelkinskotěrkenskaněvskoje-Nevyslovitelnoje jezdí celkem jedna tramvajová linka (č. 1, což je mimochodem nečíslo) - na schématu červeně. Jezdí pouze v jednom směru okolo centra (z ideologických důvodů pochopitelně levotočivě) v intervalu úctyhodných 20 minut, který zároveň odpovídá délce její jízdní doby na její něco přes kilometr dlouhé trase. Není tak třeba řešit přestávky řidičů - nejsou. Linka je v provozu ve středu a v sobotu od 5 do 6 ráno, od poledne do jedné po poledni a mezi 21. a 23. hodinou večer, čímž dokonale pokrývá přepravní potřeby místních. Samozřejmostí je depo; aby se ušetřilo za vyhýbky, připojovací tratě a podobné zbytečnosti, je umístěno přímo na trati.

Další linky MHD Editovat

Kokpit2

Kokpit modifikované porschetry jezdící zde ve zkušebním provozu

Další důležitou linkou MHD je linka č. 1 (schéma - zeleně), provozovaná losími spřeženími. Je v provozu pouze v zimě, tj. od začátku září do půlky června, a to každé pondělí a čtvrtek, s časy odjezdu blíže neurčenými (záleží na tom, jestli má los co žrat a jestli zrovna není březí).

Poslední významnou linkou MHD je linka č. 1 (schéma - modře), provozovaná sobími spřeženími. Zajišťuje spojení mezi městem a nádražím a jezdí jako přípoj ke všem vlakům (tj. každý rok 6. ledna a 9. května). Celý tento systém, včetně dokonalých přestupních vazeb a samozřejmě speciálním jízdním dokladem pro každou linku, je krásným příkladem dokonalosti sovětské techniky.

V Novoperdelkinskotěrkenskaněvskoje-Nevyslovitelnoje jezdí samozřejmě také metro, ale jeho poloha je přísně tajná, slouží pouze prominentům.

Viz též Editovat

Úspěchy sovětského strojírenství
Babeta AirbagBezdrátová sprchaBrněnské meždunárodné letochodištěCentrální šroubCyklomethanDunihlavDegenerátorElektrifikaceElektronika 666FichtlJaderná elektrárnaJak 42Jednosměrné letištěKalašnikovKardiostimulátorLetiště Klementa GottwaldaLáhev na zalévání kolejíLehkokolejná dráhaLidé z oceleLoupač brambor typu 3xKV-2MakroprocesorMerkurMiG-29MoskvičMPR deštníkNízkopodlažní tramvajPekloRádio JerevanŠukafonT-72Metro v TaganskuTopol MTramvaje v NevyslovitelnojeTu-154Raketoplán BuranSférické DVDŠetření vodyŠalinokoptéraUral 2Vertikální chrlič intelektuálůVodíková bombaŽabotlamŽigulíkЛинукс
Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti