FANDOM


Pavucina

Tento článek je opuštěný.
Prosíme, oprašte ho a vytvořte na něj v ostatních článcích co nejvíce odkazů.
Nezapomeňte potom odstranit tuto šablonu.
Kdo to neudělá, tomu ruka upadne a internet spadne!

T5

Ekologická likvidace

Hipí

Všežravka

„Pokud transekologie není výmyslem Paříže, pak je výmyslem Bruselu.“

- Václav Klaus

Transekologie je hraniční věda mezi ekologií, oděvnictvím a automobilním průmyslem. Pod pojmem transekologie si tudíž můžeme představit naprosto cokoli. Transekologie se zabývá převážně recyklací a prevencí vzniku odpadu. Zabývá se hned několika podobory.

TransekologovéEditovat

Pro práci transekologa je potřebné úspěšně vystudovat České vysoké učení transekologické (zkr. ČVUT) a získat praxi minimálně šesti let v oboru transvestie. Především nachází uplatnění u recyklací, neboť již z podstaty vědí jaké to je, když je s vámi zacházeno jako s odpadem.

OboryEditovat

Recyklace oblečení po transvestitechEditovat

Všechno oblečení musí být po každé travesty dokonale zlikvidováno, veškerý nezničitelný odpad (falešné diamanty atd.) se ukládá na tajné místo společně s radioaktivním odpadem.

Recyklace vozidelEditovat

Vozy Ford Transit (až od roku 1985) a Volkswagen Transporter jsou důkladně rozebrány a díly přetříděny. Vozy Transporter jsou velice oblíbené mezi skupinou hippies (čti hipís), která s nimi jezdí od 60. let i navzdory tomu, že při jízdě žerou i trávu kolem silnice, ovšem hipíci si oblíbili pouze vozy T1. Velká část dílů končí na Blízkém východě, zbytek použitelných dílů v Polsku a Rumunsku či Zemi Nezemi. Zbytek nepoužitelných dílů bývá rozdělen mezi nejmenované menšiny, které díly odváží do kovošrotů a výkupen železa.

Renovování a likvidace tranzistorových rádiíEditovat

Blíže nespecifikováno, spadá pod americký úřad odpadů *A*S*A*.

HistorieEditovat

Transekologie vznikla v půlce 70. let 20. století na popud diváků seriálu MASH, a to po odvysílání epizody, kde transvestita Klinger měl roztrhané dámské šaty. Většině ze zakladatelů bylo toto chování velmi podivné, zvláště pokud zaznamenali, kolik látky bylo vhozeno bez spálení do příkopu, aniž by poblíž byl jakýkoli zbytek jaderného odpadu. Zakladatelé si nikdy nepřáli být jmenováni, z mnoha zdrojů se roznesly zprávy, že ani neexistují, ovšem toto okamžitě po popření odmítli a vyjádřili nesouhlas s tím, že by nesouhlasili.


1 Kc zlamana Tento článek stojí za jednu zlámanou grešli. Je třeba jej převést na konvertibilní měnu, nebo na zlato, případně na sůl, která je nad zlato. Moeda mafagafo