Trenky

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Palec

Tento článek může obsahovat výsledky vlastního výzkumu!

To je ale moc dobře, protože vlastní výzkum zaručuje faktickou správnost, kterou často nespolehlivé nebo lživé zdroje neposkytují.

Trenky jsou druh spodního prádla

[editovat] Vytvoření

Trenky jsou staré spodní prádlo, které vzniklo z ještě starších podvlékaček, nevýhodou podvlékaček je to, že je v nich v létě vedro a jejich nošení je proto pod kalhotama nepraktické, ještě nepraktičtější jsou při nošení kraťasů, a proto byla vymyšlena lehká a zkrácená verze zvaná trenky. Vynálezcem trenek byl geniální císař Franz Josef, napadlo ho to když na zahradě pracoval v kraťasech a podvlékačkách (pod nima) a najendou si řekl památnou větu: Mě se tak potí prdel, že bych nejradši ty spodky zahodil a pracoval jen v kraťasech, tak taky udělal, a hned se převlékl, při převlékání se zároveň před poddanými objevila jeho zadnice a tak Franz Jozef, kromě trenek vynalezl i porno, což jsou však jen pranepatrné píčoviny ve srovnání s tém co vynalezl dříve - ranním vstáváním. Trenky vpodstatě to samé co kraťasy, jen mají jeden rozdíl, obvykle mají chcací díru v předu, což je nepříjemné, protože je zavřená na knoflíky a to zvyšuje pravděpodobnost, že se pochčijete dřív než se vám ji podaří rozepnout, existuje však i druhé řešení, známe zkušeným trenkařum, a to vyhrnout si nohavici a vychcat se skrze ni.

[editovat] Výhody

Tato část článku je encyklopedická

Tato část o svém předmětu pojednává pravdivě a encyklopedicky, to znamená, že obsahuje nezkroucená, pravdivá fakta.
Pokud se vám chce, vložte prosím tento článek do Wikipedie, kam patří. Tento článek je odstrašující příklad toho, jak to dopadne, když si někdo splete Necyklopedii s Wikipedií.

  • Vzdušné a volné
  • Když se poserete, nemusíte si měnit trenky, stačí si vyměnit boty.

[editovat] Nevýhody

  • Překážejí v kalhotech
  • Když si nevyklepete tečou vám chcanky po nohách
  • Méně hygienické
  • Nejméně sexy
  • Utiká z nich kokot chcací dírou

[editovat] Boxerky

Boxerky jsou moderní nová verze trenek, která odstranila všechny jejich dřívější nevýhody. Předevšim jsou přilnavé k tělu, takže nepřekážejí a jsou i mnohem hygieničtější a pohodlnější, zesílen je především předek, kde je místo chcací díry nainstalována silnější látka, je to pohodlnější a navíc od dob co byla vynalazena guma a kalhoty lze jednoduše stáhnout je chcací díra na hovno, zesílená přední část hlavně předchází proslulým žlutým flekům v přední části, pokud si boxerky tedy máte ve zvyku při používání WC stahovat.

uncyclopedia