Učitelská knížka

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Kopacska esa

Čerství držitelé učitelské knížky oslavují zisk tohoto dokumentu

Učitelská knížka obdobou modré knížky, pomocí které se lze vyhnout neučitelské profesi. K získání učitelské knížky je třeba vynaložit značné úsilí, proto jsou její nositelé na držení této knižky patřičně hrdi.

[editovat] Historie

Kodexgigas

Pravděpodobně nejstarší dochovalý exemplář učitelské knihy Summa contra cognitiones

První známá učitelská knížka je údajně popisována na von Kolostomovu papyru datovaném do roku 2000 př.n.l. Bohužel, tento originální nález se do dnešních dnů nedochoval, protože von Kolostom papyrus v nouzi použil jako papír (von Kolostom, 1858). Podle prvních rekonstrukcí Brattenwursta, založených na pečlivém průzkumu kanalizačního systému Berlína a důkladném studiu všech nalezených papírů, měla první učitelská knížka rozměry 2x3x4 metry a byla vytesána z kvalitního prdelitu (Brattenwurst, 1860). Zde ovšem nadějné výzkumy přerušilo Brattenwurstovo úmrtí na choleru, a v dalším pátrání již nikdo nepokračoval.

Moderní učitelská knížka spatřila světlo světa krátce po vynálezu knihtisku. S požehnáním satanistického papeže Prasopsa CDLXVI byla roku 1511 vydána pod názvem Summa contra cognitiones. Sám letopočet je symbolický, protože z něho nelze snadnou úpravou vyčíst číslo 666 ani číslo π.

[editovat] Podmínky získání učitelské knížky

Bila-hora-1620-3

Uchazeči o učitelskou knížku mezi sebou vedou tuhý boj.

V současné době je stanovuje hláška Ministerstva školství, kojenců, puberťáků a trávohulby č.555/1911 Sb. následující podmínky pro získání učitelské knížky:

  1. úplatek
  2. absolvování oboru Fyzické tresty nezletilých nebo Psychické týrání nezletilých na Pedofilní fakultě
  3. úplatek
  4. zavraždění nejméně pěti dětí, od každého pohlaví nejméně dvě
  5. úplatek
  6. pozření syrového mozku studenta oboru Fyzické tresty nezletilých nebo Psychické týrání nezletilých
  7. úplatek
  8. nedůstojný sexuální akt se zástupcem ministerstva
  9. úplatek

[editovat] Související články

uncyclopedia