FANDOM


Cerna barva

Fotografie uPhonu

UPhone nebo také uPhone (čtěte „ufoun“) je malé, dva kilometry dlouhé zařízení, které slouží ke komunikaci s mimozemskými obyvateli vesmíru. Leží pod zemí někde na východ od České republiky (což znamená kdekoliv). Důvod, proč je uPhone umístěn pod zemí je ten, že byl vyroben ze zlata a je tedy možné, že kdyby byl umístěn na povrchu, lidé by se ho mohli pokusit ukrást. V podzemí není zabudovaná elektřina, takže důvodem, proč zařízení ovládají z povrchu, je tma. Český ufologický ústav získal exkluzivní fotografie tohoto zařízení při uvádění uPhonu do provozu dne 36. prosince 2008, tedy 5. řezna slunárního kalendáře. Nechce ovšem sdělit, kde se nachází.

ÚspěchyEditovat

Největší úspěch byl zaznamenán 30. února 2016, kdy přístroj zaznamenal zvláštní zvuky. Bylo to krátké pípnutí zaznamenané přesně o půlnoci. Těžko uvěřit, jestli to bylo něco z vesmíru, ale lidé z ufologického ústavu tvrdí, že je to dokázáno. Jak, to zatím veřejnosti nebylo odtajněno.

Dalším úspěchem je zjištění, že je ze Země možné pozorovat UFO pouhým okem a to v noci, kdy jsou na obloze jasně viditelná světla. Tím jde zjistit, že mimozemských obyvatel je velké množství. Předpokládá se, že jich může být více, jak obyvatel Země. V roce 2011 dostal ufologický ústav v Japonsku zprávu, že se k nám chystá na návštěvu vůdce rasy modrozelených mimozemských obyvatel z planety Z5-G7OP. Setkání by se mělo uskutečnit v roce 3125, a proto by se tato zpráva měla předávat z generace na generaci, aby z jejich návštěvy nebyli naši potomci překvapení. Naplánovali také další návštěvy.

Další naplánované návštěvyEditovat

  • rok 3654
  • rok 4589
  • rok 6347

Dále čtěteEditovat

Jakékoliv heslo na téma uPhone byste na české Wikipedii hledali marně.
Nehopsající Wikipedie


TECH WARS
Think different hitler Impérium

AcerAmazonAppleAvastAVGBoschDellFacebookGoogleHewlett-PackardHPIntel
Kaspersky LabLenovoMicrosoftNokiaSamsungSamsung ElectronicsSymantecTencentVerbatimWikipedie
Bill GatesGordon MooreGiacomo Vista
iPhoneIPhone 7iPrdNoPhoneuPhoneSamsung Galaxy Note 7Google Marx

Rebelové

AnonymousMozilla FirefoxLinux
Elon MuskLinus Torvalds

Piráti

PirateBay

ostatní

Aktron TelekomCETINIG FarbenKult AmpérmetruMatrixNASA