FANDOM


Fatlady

Rituál pojídání vánočního cukroví

„Slavit Vánoce je pro mne jako umírat každý rok ve stejnej měsíc a na stejnej den.“

- Ježíš Kristus

Vánoce jsou označení pro narozeniny Ježíše Krista. Jsou to nejoblíbenější svátky satanistů, pojí se s nimi všech sedm hlavních smrtelných hříchů a i některé hříchy vedlejší.

Vánoční rituály Editovat

Řazeno podle obvyklého pořadí.

ZáříEditovat

V obchodech se objevuje vánoční výzdoba. Každý rok dříve.

První adventní neděle Editovat

Tento den se vyznačuje tím, že se lidé začínají těšit na Vánoce. Většina lidí to naznačuje svému okolí (občas i hasičům) tím, že koupí předražený adventní věnec, napíchá do něj čtyři svíčky a zapaluje je jednu po druhé ještě po další tři neděle.

Satanus

Mírumilovná maska čerta

Adventní kalendář Editovat

To se vezme krabice, do té se udělá 24 otvorů, do každého otvoru se dá kousek čokolády a dá se dítěti, které smí sníst pouze jeden jediný kousek denně. Je to totálně k ničemu, protože to většina dětí sežere za dvě minuty, ale bez něho to prostě nejde. Pravděpodobně má původ v šetrnosti rodičů, kterým přišlo poněkud úspornější průběžně krmit dítě čokoládou po 24 dní, než mu dvakrát týdně kupovat tabulku.

Mikuláš Editovat

Slaví se 5. prosince, jeden den předtím, než má Mikuláš svátek opravdu, protože na vlastní svátek chce mít od parchantů pohov.

Nejčastěji se Slaví tak, že se několik lidí převlékne za Mikuláše, čerta a anděla. Pak chodí po domech, a hledají hříšníky. Nejdřív se Mikuláš podívá do své knihy a podívá se, jestli je dotyčné dítě hodné nebo zlobivé. Pak ho donutí říct básničku. Když ji dítko řekne, dostane za to spoustu dárků a další ráno sladkosti v botě. Pokud je ale dítě příliš zlobivé, může mu Mikuláš nadělit uhlí a brambory, v extrémních případech ho dokonce čert zavře do pytle, odnese do pekla a tam ho bude navěky věků krutě mučit v ohni pekelném! Evropská unie hodlá tento rituál zrušit pro diskriminaci. Satanisté i příčetní rodiče za něj tvrdě lobbují.

Druhá adventní neděle Editovat

Lidé s nadšením zapalují druhou svíčku.

Pečení vánočního cukroví Editovat

Obžerství.

Skládá se ze dvou fází. První fází je, že žena dře a dře, peče perník, cukrové pusinky, vanilkové rohlíčky, linecká kolečka, medvědí tlapky, vosí hnízda a rumové kuličky. Druhou fází je, že jí to rodina sežere během dvou dní. Tento rituál se může opakovat libovolně dlouho.

Zdobení vánočního stromečku Editovat

Pýcha.

To se buďto sežene umělý anebo živý stromeček. nejlépe nějaký jehličnatý stromeček, tak už nebude živý (nebývá zvykem, že by měl někdo v obýváku například dub, lípu a podobně). Ovšem pokud koupíme (případně uřízneme v lese) stromeček, tak už nebude živý. Pak musí někdo koupit řetězy, baňky, světýlka, zvonečky, hvězdičky a další věci, které se dají dát na stromeček, prý pro navození tzv. "vánoční atmosféry". Je možné místo světýlek koupit svíčky, je to nejlepší způsob, jak upozornit hasiče, jaký to máme překrásný stromeček.

Pokud se nám nechce zdobit stromeček, tak nepoužijeme jehličnatý stromeček, ale uřízneme si například švestku, protože tam již jsou modré ozdoby... Ten je již předem ozdoben, bo má na sobě malé modré kulaté ozdoby. Pokud nemáme rádi modrou barvu, můžeme použít třešeň...

Oč je tento zvyk nepochopitelnější, o to je starší, popravdě dokonce nejspíš nejstarší z našich současných živých zvyků vánočních. Vánoční zdobení stromů provozovali například Peršané. Kelti již postupovali velmi moderně: podřízli jedli, nazdobili a hodili do odpadní obětní jámy. Zatím nejpravděpodobnější vysvětlení je, že to dělali, aby zmátli archeology. Svíčky na stromek dali prvně Němci. Čechové se proto k tomuto zvyku vrátili, když bylo vynalezeno mluno.


Candle-1

Meditace nad plamenem svíce může přinášet i ty nejkrásnější vidiny...

Někteří lidé nepoužívají stromeček, ale dávají si dárky pod rostlinou Cannabis sativa.

Je teplomilná rostlina z čeledi konopovité, původem ze střední Asie. A teplo Vánoc se tak s ní může snoubit bez omezení.

Tento způsob vánoc má značné výhody...

Například to, že způsobuje veselost a i ty trapné pohádky v televizi vám připadají směšné :-D

Tak si pěkně v klidu zapalte svíčku, zahleďte se do jejího mihotavého plaménku, a dejte volný průchod své fantasii, svým představám...

a rachot třeštění vánočního, se vší jeho komerční uřvaností, pak klidně můžete hodit... no třeba i za hlavu.

Třetí adventní neděle Editovat

Část populace narychlo shání adventní věnec a zapaluje na něm hned tři svíčky najednou.

Kapruv hrob

Kaprův hrob

Čtvrtá adventní neděleEditovat

Nejvyšší čas na požár adventního věnce.

Zabíjení kapra Editovat

Hněv.

Češi obětují Satanovi živé kapry. Tyto si obvykle nechávají rituálně popravit profesionálními vrahouny z rybářského cechu, a večer je pak společně požírají (staročesky: obžírají), otrlejší pak vraždí nevinnou rybu v rodinném kruhu. Ubodání kapra či jeho ubití paličkou na maso často předchází několikadenní mučení němého tvora v chlorované vodě ve vaně. Nejzvrhlejší čeští satanisté vypouštějí ztýranou rybu do Vltavy, kde v bolestných křečích umírá rozežírána koncentrovanými chemikáliemi po několik dlouhých dní. (Kapr vypuštěný do brněnské řeky Zvratky hyne již po 15 vteřinách.)

Šestsetšedesátšestka

Sídlo mazaných prodejců

Shánění vánočních dárků Editovat

Lenost a lakota.

23. prosince rodiče svým dětem narychlo kupují nekvalitní, tuctové vánoční dárky, vyrobené v Číně. Pochopitelně, mazaní prodejci s tím počítají a snaží se zvedout cenu co nejvýš. Mezi tyto dárky patří například plyšáci, panenky, autíčka, mobily, dětské pistole, skutečné pistole, láhve vodky a injekční stříkačky. Přestože dary stejně vydrží maximálně jen jeden den, rodiče si dávají práci, aby dárky hezky zabalili a schovali, aby je děti nenašly předčasně. Hezké zabalení, mašle a stuhy pak především ulevují svědomí rodičů (zejména maminek).

Štědrý den Editovat

Závist.

V Česku Editovat

Satan Klaus

Typický americký symbol Vánoc

Začíná se tím, že rodiče připomenou dětem, že když nebudou celý den jíst, uvidí večer zlaté prasátko. Pokračuje se ve sledování tuctových amerických vánočních filmů. K večeru se usmaží výše zmíněný kapr a dá se k večeři, popřípadě se sní nějaká náhrada, například bramborový salát s kuřecím řízkem. Po večeři se přejde ke zlatému hřebu večera: rozbalování dárků. Předtím ale rodiče nakecají dětem, že teď přijde Ježíšek a kdo ho uvidí, ten nedostane dárky. Takže jdou ke stromečku a dají pod něj dárky (pokud si vzpomenou, kam je schovali) a pak zazvoní, jakože je hotovo.

V Americe Editovat

Vánoce se zde slaví o den později. Kvůli časovým pásmům dokonce o den a šest až devět hodin později. Stejně jako v Česku se sledují tuctové americké filmy. Ovšem místo kapra si Američané vybrali mírumilovnější formu a to pečeného krocana. Dárky nerozdává Ježíšek, ale Satan Klaus do ponožek.

V IzraeliEditovat

V Izraeli Vánoce příliš neslaví, slaví je totiž křesťané. Židé se v prosinci schází při svátku chanuky, kdy spíše praktikují divné tradice (vojáčci z pastelíny…) a nemusí si dávat dárky, ušetří, a to je pro ně největší možnou odměnou. Muslimové Vánoce také neslaví, mají raději Silvestra, kdy odpalují rachejtle a věří, že jim další rok konečně přinese konec Izraelců, což je pro ně největší možnou odměnou.

Zastavení časuEditovat

Na vánoce večer než zazvoní zvoneček ježíšek zastaví čas a ten čas poběží jenom u něho a naskládá tam dárky a pak zase čas pustí a zazvoní zvonkem.

Nový rok Editovat

Smilstvo.

V ten den jen málokdo spí, to aby nezameškal přelom mezi starým a novým rokem. Navzdory tomu, že nejdůležitějším okamžikem je půlnoc, všichni ponocují až do sedmi hodin ráno. Práskají ohňostroje, které k smrti děsí nebohé prasopsy a lidé otvírají flašky. Pod vlivem alkoholu je pak možné, že spáchají smilstvo, na které po celé Vánoce nebyl čas.

ÚnorEditovat

Nemá už nic společného vánoci.

Koukni taky na Editovat

Dárky naleznete také tady Editovat

  1. Zlaté prasátko
  2. Zlaté prasátko
  3. Rozsvěcení vánočního stromku
  4. Veselé ohňostroje