Vánoce

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Fatlady.jpg

Rituál pojídání vánočního cukroví

Vánoce jsou označení pro narozeniny Ježíše Krista. Jsou to nejoblíbenější svátky satanistů, pojí se s nimi všech sedm smrtelných hříchů.

[editovat] Vánoční rituály

Řazeno podle obvyklého pořadí.

[editovat] Září

V obchodech se objevuje vánoční výzdoba. Každý rok dříve.

[editovat] První adventní neděle

Tento den se vyznačuje tím, že se lidé začínají těšit na Vánoce. Většina lidí to naznačuje svému okolí (občas i hasičům) tím, že koupí předražený advetní věnec, napíchá do něj čtyři svíčky a zapaluje je jednu po druhé ještě po další tři neděle.

Satanus.jpg

Mírumilovná maska čerta

[editovat] Adventní kalendář

To se vezme krabice, do té se udělá 24 otvorů, do každého otvoru se dá kousek čokolády a dá se dítěti, které smí sníst pouze jeden kousek denně. Je to totálně k ničemu, protože to většina dětí sežere za dvě minuty, ale bez něho to prostě nejde. Pravděpodobně má původ v šetrnosti rodičů, kterým přišlo poněkud úspornější průběžně krmit dítě čokoládou po 24 dní, než mu dvakrát týdně kupovat tabulku.

[editovat] Mikuláš

Slaví se 5. prosince. Nejčastěji se několik lidí převlékne za Mikuláše, čerta a adněla. Pak chodí po domech, a hledají hříšníky. Nejdřív se Mikuláš podívá do své knihy a podívá se, jestli je dotyčné dítě hodné nebo zlobivé. Pak ho donutí říct básničku. Když ji řekne, dostane za to spoustu dárků a další ráno sladkosti v botě. Pokud je ale dítě příliš zlobivé, může mu Mikuláš nadělit uhlí a brambory, v extrémních případech ho dokonce čert zavře do pytle, odnese do pekla a tam ho bude navěky věků krutě mučit v ohni pekelném! Evropská unie hodlá tento rituál zrušit pro diskriminaci.

[editovat] Druhá adventní neděle

Lidé s nadšením zapalují druhou svíčku.

[editovat] Pečení vánočního cukroví

Obžerství.

Skládá se ze dvou fází. První fází je, že žena dře a dře, peče perník, cukrové pusinky, vanilkové rohlíčky, linecká kolečka, medvědí tlapky, vosí hnízda a rumové kuličky. Druhou fází je, že jí to rodina sežere během dvou dní. Tento rituál se může opakovat libovolně dlouho.

[editovat] Zdobení vánočního stromečku

Pýcha.

To se buďto sežene umělý anebo živý stromeček. nejlépe nějaký jehličnatý stromeček, tak už nebude živý (nebývá zvykem, že by měl někdo v obýváku například dub, lípu a podobně). Ovšem pokud koupíme (případně uřízneme v lese) stromeček, tak už nebude živý. Pak musí někdo koupit řetězy, baňky, světýlka, zvonečky, hvězdičky a další věci, které se dají dát na stromeček, prý pro navození tzv. "vánoční atmosféry". Je možné místo světýlek koupit svíčky, je to nejlepší způsob, jak upozornit hasiče, jaký to máme překrásný stromeček.

Pokud se nám nechce zdobit stromeček, tak nepoužijeme jehličnatý stromeček, ale uřízneme si například švestku, protože tam již jsou modré ozdoby... Ten je již předem ozdoben, bo má na sobě malé modré kulaté ozdoby. Pokud nemáme rádi modrou barvu, můžeme použít třešeň... Někteří lidé nepoužívají stromeček, ale dávají si dárky pod rostlinou Cannabis sativa. Je teplomilná rostlina z čeledi konopovité, původem ze střední Asie. Tento způsob vánoc má značné výhody... Například to, že způsobuje veselost a i ty trapné pohádky v televizi vám připadají směšné :-D

Oč je tento zvyk nepochopitelnější, o to je starší, popravdě dokonce nejspíš nejstarší z našich současných živých zvyků vánočních. Vánoční zdobení stromů provozovali například Peršané. Kelti již postupovali velmi moderně: podřízli jedli, nazdobili a hodili do odpadní obětní jámy. Zatím nejpravděpodobnější vysvětlení je, že to dělali, aby zmátli archeology. Svíčky na stromek dali prvně Němci. Čechové se proto k tomuto zvyku vrátili, když bylo vynalezeno mluno.

[editovat] Třetí adventní neděle

Část populace narychlo shání adventní věnec a zapaluje na něm hned tři svíčky najednou

Kapruv hrob.jpg

Kaprův hrob

[editovat] Čtvrtá adventní neděle

Nejvyšší čas na požár adventního věnce

[editovat] Zabíjení kapra

Hněv.

Češi obětují Satanovi živé kapry. Tyto si obvykle nechávají rituálně popravit profesionálními vrahouny z rybářského cechu, a večer je pak společně požírají (staročesky: obžírají), otrlejší pak vraždí nevinnou rybu v rodinném kruhu. Ubodání kapra či jeho ubití paličkou na maso často předchází několikadenní mučení němého tvora v chlorované vodě ve vaně. Nejzvrhlejší čeští satanisté vypouštějí ztýranou rybu do Vltavy, kde v bolestných křečích umírá rozežírána koncentrovanými chemikáliemi po několik dlouhých dní. (Kapr vypuštěný do brněnské řeky Zvratky hyne již po 15 vteřinách.)

Šestsetšedesátšestka.jpg

Sídlo mazaných prodejců

[editovat] Shánění vánočních dárků

Lenost a lakota.

23. prosince rodiče svým dětem narychlo kupují nekvalitní, tuctové vánoční dárky, vyrobené v Číně. Pochopitelně, mazaní prodejci s tím počítají a snaží se zvedout cenu co nejvýš. Mezi tyto dárky patří například plyšáci, panenky, autíčka, mobily, dětské pistole, skutečné pistole, láhve vodky a injekční stříkačky. Přestože to stejně vydrží jen jeden den, rodiče si dávají práci, aby dárky hezky zabalili a schovali, aby je děti nenašly předčasně.

[editovat] Štědrý den

Závist.

[editovat] V Česku

Satan Klaus.png

Typický americký symbol Vánoc

Začíná se tím, že rodiče připomenou dětem, že když nebudou celý den jíst, uvidí večer zlaté prasátko. Pokračuje se ve sledování tuctových amerických vánočních filmů. K večeru se usmaží výše zmíněný kapr a dá se k večeři, popřípadě se sní nějaká náhrada, například bramborový salát s kuřecím řízkem. Po večeři se přejde ke zlatému hřebu večera: rozbalování dárků. Předtím ale rodiče nakecají dětem, že teď přijde Ježíšek a kdo ho uvidí, ten nedostane dárky. Takže jdou ke stromečku a dají pod něj dárky (pokud si vzpomenou, kam je schovali) a pak zazvoní, jakože je hotovo.

[editovat] V Americe

Vánoce se zde slaví o den později. Kvůli časovým pásmům dokonce o den a šest až devět hodin později. Stejně jako v Česku se sledují tuctové americké filmy. Ovšem místo kapra si Američané vybrali mírumilovnější formu a to pečeného krocana. Dárky nerozdává Ježíšek, ale Satan Klaus do ponožek.

[editovat] Zastavení času

Na vánoce večer než zazvoní zvoneček ježíšek zastaví čas a ten čas poběží jenom u něho a naskládá tam dárky a pak zase čas pustí a zazvoní zvonkem.

[editovat] Nový rok

Smilstvo.

V ten den jen málokdo spí, to aby nezameškal přelom mezi starým a novým rokem. Navzdory tomu, že nejdůležitějším okamžikem je půlnoc, všichni ponocují až do sedmi hodin ráno. Práskají ohňostroje, které k smrti děsí nebohé prasopsy a lidé otvírají flašky. Pod vlivem alkoholu je pak možné, že spáchají smilstvo, na které po celé Vánoce nebyl čas.

[editovat] Únor

Nemá už nic společného vánoci.

[editovat] Koukni taky na

[editovat] Dárky naleznete také tady

  1. Zlaté prasátko
  2. Zlaté prasátko
  3. Rozsvěcení vánočního stromku
  4. Veselé ohňostroje
uncyclopedia