Vanilka

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Fullstrength-nutrition-facts-vanilla
Cone soft vanilla

Jako vanilka se mezi BDSM pozitivními označují osoby, úchylností nepostižené, vykonávající své kopulační pohyby výlučně ve středu večer, potmě, pod dekou a v misionářské poloze. Charakteristickým znakem vanilky jsou oči, vyvalené do rozměrů očí gumové veverky při spatření jakýchkoliv sadomasochistických aktivit, často doprovázených charakteristickým zvukem, popisovaným jako "Mááááňóóóó pocééééééém!" Tento zvuk je často následován zpřesňující frází, znějící zhruba "von jííí snaaad mlááááááátíííí!"

[editovat] Nerost

Vanilka je také nerost, který se těží na tichomořských rovníkových ostrovech. Rozemletý na prášek se expeduje do Evropské unie. Je velmi výživný, jeho nutriční hodnoty jsou uvedeny v přiložené tabulce, kterou sestavil Vědecký tým Necyklopedie. Týmu však není doposud jasné, proč se výše popsaný kopulační styl jmenuje právě vanilka. Domorodci na ostrovech nemají kalendář, takže nevědí že je středa, nemají ani deky a misionáři jsou už dávno sežraní.

[editovat] Jiný výskyt

Vanilka se často vyskytuje společně se skořicí, avšak normální člověk dává přednost skořici, hlavně do svařáku. Kombinace je však vhodná k erotickým masážím.[1]

[editovat] Jiné vanilky

uncyclopedia
V jiných jazycích