Veganství

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Sraz veganů

Sraz veganů v neveganském Londýně

Veganství (latinsky basic bitch syndrome) je závažná nevyléčitelná duševní choroba, která obvykle postihuje muže i ženy ve věkové kategorii 15 až 45 let. Veganství je také často spojeno s dalšími chorobami jako například Biofilie, Vegefilie, Rawmánie a Hipstermánie, což může časem přerůst v ekoterorismus[zdroj?]­. Vyznačuje se neskutečnou touhou sdělovat okolí svou diagnózu a jezením hlíny. Veganství poprvé popsal známý psycholog, ornitolog a holubář Burrhus Frederic Skinner (nevlastní kmotr Sigmunda Freuda).

Obdobnou duševní nemocí (neboli psychickou poruchou) je vegetariánství. Slavným městem Veganů je Las Vegan, které stojí přímo naproti Los Angeles.

[editovat] Symptomy

Pacient

Pacient léčený alternativní metodou

  • Nakažený každých pět sekund vykřikne: „Jsem vegan a nikdy jsem se neměl líp!“
  • Nakupuje pouze ve zdravé výživě a ve květinářství.
  • Když uvidí řeznictví vykřikne: „Maso je vražda!“
  • Jde-li okolo gynekologického střediska vykřikne: „Potrat je vražda!“
  • Účtenky z nákupů potravin se pohybují od 5000 Kč (a výše).
  • Nakažený s abstinenčními příznaky chytá tiky, kdy se opakovaně zabořuje čelistmi do země, načež pojídá hlínu.

[editovat] Léčba

Veganství se nedá přímo léčit, v podstatě jakákoliv léčba je jen paliativní péčí: komplexní, aktivní a na kvalitu života orientovaná péče poskytovaná pacientovi, který trpí nevyléčitelnou chorobou v pokročilém nebo terminálním stadiu. Cílem paliativní péče je zmírnit bolest a další tělesná a duševní strádání, zachovat pacientovu důstojnost a poskytnout podporu jeho blízkým. Nakažení umírají většinou ve věku kolem sedmdesáti let, kdy jejich tělo umírá v důsledku sešlosti. Existuje však nepodložená alternativní medicína – přivedení nakaženého do doživotního stavu koma a podávat mu infuzí plnohodnotnou stravu. Touto metodou se potlačí i psychické tiky a křiky, jelikož je pacient v doživotním bezvědomí.

[editovat] Související

Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobilu

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti

uncyclopedia