FANDOM


Sraz veganů

Sraz veganů v neveganském Londýně

Veganství (latinsky basic bitch syndrome) je závažná nevyléčitelná duševní choroba, která obvykle postihuje muže i ženy ve věkové kategorii 15 až 45 let. Veganství je také často spojeno s dalšími chorobami jako například Biofilie, Vegefilie, Rawmánie a Hipstermánie, což může časem přerůst v ekoterorismus[zdroj?]­. Vyznačuje se neskutečnou touhou sdělovat okolí svou diagnózu a jezením hlíny. Veganství poprvé popsal známý psycholog, ornitolog a holubář Burrhus Frederic Skinner (nevlastní kmotr Sigmunda Freuda).

Obdobnou duševní nemocí (neboli psychickou poruchou) je vegetariánství. Slavným městem Veganů je Las Vegan, které stojí přímo naproti Los Angeles.

Symptomy Editovat

Pacient

Pacient léčený alternativní metodou

  • Nakažený každých pět sekund vykřikne: „Jsem vegan a nikdy jsem se neměl líp!“
  • Nakupuje pouze ve zdravé výživě a ve květinářství.
  • Když uvidí řeznictví vykřikne: „Maso je vražda!“
  • Jde-li okolo gynekologického střediska vykřikne: „Potrat je vražda!“
  • Účtenky z nákupů potravin se pohybují od 5000 Kč (a výše).
  • Nakažený s abstinenčními příznaky chytá tiky, kdy se opakovaně zabořuje čelistmi do země, načež pojídá hlínu.

LéčbaEditovat

Veganství se nedá přímo léčit, v podstatě jakákoliv léčba je jen paliativní péčí: komplexní, aktivní a na kvalitu života orientovaná péče poskytovaná pacientovi, který trpí nevyléčitelnou chorobou v pokročilém nebo terminálním stadiu. Cílem paliativní péče je zmírnit bolest a další tělesná a duševní strádání, zachovat pacientovu důstojnost a poskytnout podporu jeho blízkým. Nakažení umírají většinou ve věku kolem sedmdesáti let, kdy jejich tělo umírá v důsledku sešlosti. Existuje však nepodložená alternativní medicína – přivedení nakaženého do doživotního stavu koma a podávat mu infuzí plnohodnotnou stravu. Touto metodou se potlačí i psychické tiky a křiky, jelikož je pacient v doživotním bezvědomí.

SouvisejícíEditovat

Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti