FANDOM


Tendle článek je enciklopedyckej

Tendle článek o svim předmnětu pojednává pravdivě a enciklopedicki, to znamená, že obsahuje nezkroucená, pravdivá fakta.
Pokud se vám chce, vložte prosím tento článek do Wikipedie, kam patří. Tento článek je odstrašující příklad toho, jak to dopadne, když si někdo splete Necyklopedii s Wikipedií.

Vegetarián"je starý indiánský výraz pro"špatný lovec

Ulzana

Vegetariánství, veganství a frutaríánství jsou diety, při kterých se člověk snaží žrát tak aby co nejméně zatěžoval přírodu a životní prostředí. Tyto duševní nemoci se léčí buď alkoholismem, jehovismem nebo těhotenstvím.

Rozdělení Editovat

Nejlepší je ukázat si rozdíly mezi těmito skupinami na diskusi mezi nimi:

Ha ha, vy debilové nežerete maso a proto se musíte cpát vitamínovímá doplňkama, tomu říkáte přirozená strava?--Všežrout 23. 2. 2016, 12:02 (UTC)

A víš ty debile kolik zvířat musí trpět a umřít aby sis mohl tu svoji mlsnou držku nacpat masem? Já jen žeru živočišné produkty při jejichž výrobě a následné spotřebě se nikomu neubližuje.--Vegetarián 24. 2. 2016, 11:54 (UTC)
Tak hele, ty kreténe, i při chovu zviřata trpěj, maj takový podmínky pro život, že to že je brzo zabijou je vlastně dobře protože tim pro ně skončí utrpení, debile, a proto nežeru nic co je živočišného původu, ani hovna, debile, žeru jen kytky, debile, a nezasírám si cévy špatnym cholesterolem narozdíl od tebe, debile.--Vegan 27. 2. 2016, 21:34 (UTC)
Ani hovna, jo? Ale to děláš obrovskou chybu! --FekálMan 28. 2. 2016, 06:24 (UTC)
Vy kreténi, na co si to hrajete do prdele!? Si řikáte nějaký milovnící všeho živého, a co kytky, co kytky idioti, ty jsou taky živý, vegane zkurvenej, jak si myslíš že tomu salátu je když mu ukusuješ listy, nebo tý mrkvi, když ji vytáhneš ze země, začneš ukusovat a normálně ji zabiješ. I kytky maj právo na ohleduplnost, proto jim neubližuju, beru si jen to co mi sami dobrovolně daj, tak aniž bych je odběru toho jakkoliv poškodil, což je ovoce, semena a plodová zelenina.--Frutarián 27. 2. 2016, 21:36 (UTC)
Si myslíš imbecile, že ovoce se sbírá ze země a ne přímo ze stromu? Tak to jistě žereš jen potlučená padančata. Nebo né? Že otrhávání stromu nebolí? Představ si že tobě by někdo chtěl urvat koule. Já žiju jen z energie matičky Země, mým denním chlebem je čerstvý vzduch.--Breatharián 24. 12. 2016, 13:27 (UTC)
Všem bych Vám diagnostikoval poruchy příjmu potravy. Strava by především měla zůstat v rámci vlastního druhu.--Doktor Hanibal 24. 12. 2016, 13:27 (UTC)
Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti

Kompletní pahýl Tento článek je sice krátký, ale dozvíte se z něho vše. Nemá smysl, abyste o dané problematice sháněli jinde další informace. Nenajdete je.