Viskozimetr

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Viskozimetr Slon

Viskozimetr Veselý Slon.Žlutá značka je pro důlek klíční kosti, oranžová pro bradavky a fialová pro pupík.

Laserovy viskozimetr

V poslední době se používají bezkontakní laserové viskozimetry s optikou pro každé ňadro zvlášť.

Viskozimetr je přístroj ke stanovení ženské viskozity, to jest povislosti, resp. pevnosti ňader. Patří mezi základní přístroje používané v koziatrii a je nezbytným vybavením Šaliny Necyklopedie.

[editovat] Základy teorie

Adeptky

Úvodní pohovor se zájemkyněmi o viskozimetrické měření.

Viskozimetrem se měří vertikální vzdálenost mezi důlkem klíční kosti a prsní bradavkou stojící ženy při okolní teplotě 22°C, za bezvětří a v homogenním gravitačním poli. Samotná vzdálenost však nestačí. Je nutné ji vztáhnout na celkovou výšku postavy podle vzorce

 {Iv} ={100 \cdot  \frac{Uv}{Vp}}

kde:

 {Iv} – tzv. Index viskozity v procentech

 {Uv} – údaj viskozimetru

 {Vp} – výška postavy

[editovat] Index viskozity

Push-up

Pamelina antigravitační podprsenka spotřebuje pro vytvoření lokální gravitační anomálie výkon malé vodní elektrárny.

Index viskozity se obvykle pohybuje od 4 do 20, přičemž tzv. kritická hodnota indexu je 15. To je hodnota, kdy bradavky dosáhly úrovně pupíku. Index viskozity konkrétní ženy není konstanta, mění se vlivem věku, teploty a koneckonců i gravitačního zrychlení. Tohoto jevu využívají tzv. antigravitační podprsenky (push-up, česky pušapky), které vytvářejí lokální gravitační anomálii mezi 3. a 7. ženským žebrem. Tím podstatně snižují přirozený index viskozity své nositelky a přispívají k oklamání případných nápadníků, kteří dosud nejsou seznámeni s tímto článkem.

[editovat] Viskozimetrické požadavky

  • Pro práci modelky se obvykle požaduje index v rozsahu 4 – 4,85
  • Pornoherečka by měla mít index 4,34 - 7
  • Nevěsta rovněž 4,34 – 7
  • Nevěstka 4,34 – 9,5
  • Manželka – na tom už nesejde, berte to, jak to je.

[editovat] Poznámky k metodice měření

Prilis mlada

Tato dívka je opravdu příliš mladá pro viskozimetrické měření.

Výstupem viskozimetrického měření je číslo, takže by se laikovi mohlo na první pohled zdát, že patří patří do kategorie kvantifikační koziatrie a není tedy předmětem zkoumání Vědeckého týmu Necyklopedie. Zkušení koziatři ale vědí, že tomu tak není, v tomto případě nezkoumáme ani počet, ani objem. Jedná se skutečně o základní kvalitativní pojem. Výzkumník z VTN při pouhém vyslovení čísla 4,2 pociťuje silné vzrušení, které opadne až tehdy, uslyší-li slovo „patnáct“.

Zkoumaná žena musí bezpodmínečně stát na nohou. Stojí–li na rukou, vychází index viskozity záporný, to znamená, že ňadra nevisí dolů, ale nahoru.

Protože se jedná o koziatrické měření, platí pro případné dobrovolné zájemkyně o měření podmínky uvedené v článku Koziatrie.

uncyclopedia