FANDOM


Terminator Spidla
T 056954 Špidla

T 056954 Špidla

Vladimír Špidla je ve skutečnosti Terminátor

Falešná identitaEditovat

PhDr. Vladimír Špidla (* 22. dubna 1951 v Praze). Po maturitě v roce 1970 studoval Filozofickou fakultu Čunkovy univerzity obor historie a prehistorie. Diplomovou práci na téma Založení Živnobanky obhájil v roce 1976. Jeho názorovou orientaci v mládí ovlivnilo setkání s Marií Kabrhelovou.

SkutečnostEditovat

Terminátor s kódovým označením "T 056954 Špidla" byl vyslán do minulosti roku 2084. Vyslali jej pravnuci Miloslava Vlka a Tomáše Halíka. Byli to vášniví zastánci tzv. "nepolitické politiky". Jako krajní možnost tolerovali i "politickou politiku", ale pouze podle Masarykova vzoru. Nebát se a nekrást.

AkceEditovat

Cara de susto

Margot Wallström (Švédsko), viceprezidentka, Evropské komise (instituce a komunikační strategie), když poprvé spatřila T 056954 Špidlu

Vše probíhalo podle papírových předpokladu až do chvíle, kdy se ukázala pravá síla české politiky.

  • Až na silné elektrické výboje, přesun do minulosti dopadl podle plánu. ČEZ po 12 hodinách obnovil dodávky v Karlovarském kraji.
  • T 056954 Špidla se úspěšně zapojuje do politiky a záhy se stává místopředsedou ČSSD
  • Procesor T 056954 Špidly spočítá všechny varianty a konečně nachází minimální možnost s pravděpodobností 1 : 1 358 666, aby se slušný člověk prosadil v politice. Brzy však na řídící procesor začne působit destruktivní prostředí naší politické scény.

KrachEditovat

Zlom nastává, když měl být Miloš Zeman zvolen Prezidentem Česka a Špidla spolu s hrskou přátel zakládá Gasthaus zum Voyta. Masarykovo heslo dnes zůstává pouhou utopií. Pravé síle české politiky nedokázal čelit ani řídící čip z budoucnosti. T 056954 Špidla byl nevratně poškozen a pro českou politickou scénu k nepotřebě. Uplatnil se jen v chabé EU jako komisař. Ale dnes se ukázal pravý záměr jeho taktického postupu, bude mít největší důchod, čímž všem vytřel zrak.


Premiéři Česka
Vendula-kikina
Klaus
Tosovsky
Tošovský
Zeman-spek
Zeman
Terminator Spidla
Špidla
Standa Lokotka
Gross
Kdopakjetuprezdientem
Paroubek
ManekynTopol-orez
Topolánek
Fischer-Jan
Fischer
188x293-necas
Nečas
Rusnok
Rusnok
Elmex Sobotka
Sobotka
Andrej Babiš
Babiš
Politici

Andrej BabišPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekMiloslav RoznerKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýTomáš VandasLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonAl GoreWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelováBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinDonald TrumpChristian WulffAdolf Hitler

Politici-animace