Vladimír Špidla

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Terminator Spidla.gif
T 056954 Špidla.jpg

T 056954 Špidla

Vladimír Špidla je ve skutečnosti Terminátor

[editovat] Falešná identita

PhDr. Vladimír Špidla (* 22. dubna 1951 v Praze). Po maturitě v roce 1970 studoval Filozofickou fakultu Čunkovy univerzity obor historie a prehistorie. Diplomovou práci na téma Založení Živnobanky obhájil v roce 1976. Jeho názorovou orientaci v mládí ovlivnilo setkání s Marií Kabrhelovou.

[editovat] Skutečnost

Terminátor s kódovým označením "T 056954 Špidla" byl vyslán do minulosti roku 2084. Vyslali jej pravnuci Miloslava Vlka a Tomáše Halíka. Byli to vášniví zastánci tzv. "nepolitické politiky". Jako krajní možnost tolerovali i "politickou politiku", ale pouze podle Masarykova vzoru. Nebát se a nekrást.

[editovat] Akce

Cara de susto.JPG

Margot Wallström (Švédsko), viceprezidentka, Evropské komise (instituce a komunikační strategie), když poprvé spatřila T 056954 Špidlu

Vše probíhalo podle papírových předpokladu až do chvíle, kdy se ukázala pravá síla české politiky.

  • Až na silné elektrické výboje, přesun do minulosti dopadl podle plánu. ČEZ po 12 hodinách obnovil dodávky v Karlovarském kraji.
  • T 056954 Špidla se úspěšně zapojuje do politiky a záhy se stává místopředsedou ČSSD
  • Procesor T 056954 Špidly spočítá všechny varianty a konečně nachází minimální možnost s pravděpodobností 1 : 1 358 666, aby se slušný člověk prosadil v politice. Brzy však na řídící procesor začne působit destruktivní prostředí naší politické scény.

[editovat] Krach

Zlom nastává, když měl být Miloš Zeman zvolen Prezidentem Česka a Špidla spolu s hrskou přátel zakládá Gasthaus zum Voyta. Masarykovo heslo dnes zůstává pouhou utopií. Pravé síle české politiky nedokázal čelit ani řídící čip z budoucnosti. T 056954 Špidla byl nevratně poškozen a pro českou politickou scénu k nepotřebě. Uplatnil se jen v chabé EU jako komisař. Ale dnes se ukázal pravý záměr jeho taktického postupu, bude mít největší důchod, čímž všem vytřel zrak.


Premiéři Česka
Vendula-kikina.jpg
Klaus
Tosovsky.jpg
Tošovský
Zeman-spek.jpg
Zeman
Terminator Spidla.gif
Špidla
Standa Lokotka.jpg
Gross
Kdopakjetuprezdientem.jpg
Paroubek
ManekynTopol-orez.jpg
Topolánek
Fischer-Jan.jpg
Fischer
188x293-necas.jpg
Nečas
Rusnok.jpg
Rusnok
Elmex Sobotka.jpg
Sobotka
Politici

Andrej BabišPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíAlexander DubčekJan FischerKlement GottwaldVáclav HavelGustáv HusákKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekMiroslav NovákJan KavanVáclav KlausKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátStanda LokotkaPetr NečasTonny NewotneyTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník Aleš

zahraniční: Donald TrumpJásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteAl GoreWinston ChurchillVojislav KalašnjikovLeninDmitrij MedveděvBarack ObamaBorut PahorSarah PalinováPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinAdolf HitlerBenito Masolíný

Politici-animace.gif
uncyclopedia