Vladimír Hučín

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Hučín
Vladimír Hučín
Biografické informace
Pohlaví

muž

Narození

25. 5. 1952
Gottwaldov

Rodina

vždy trpící

Národnost

moravská

Přezdívka

Don Quijote
nepodplatitelný

Povolání

propuštěný trestanec

Zajímavosti
1

disident za Husáka

2

disident za Klause

Vladimír Hučín je novodobý Don Quijote, který vede marný boj proti komoušům a jejich pohrobkům.

[editovat] Disident

Jeho role disidenta začala téměř náhodou v jedné hospodě, kam přišel na pivo. Byla to ovšem jeho chyba, měl si všimnout, že má název „Komuna“. V té době se v restauraci konala slavnostní schůze KSČ, LM a ROH. Protože měl v té době dlouhé vlasy a tričko s anglickým nápisem, vzbudil u přítomných vyznamenaných soudruhů takovou averzi, že jeho hlavou rozbili záchodovou mísu, kterou musel po procesu samozřejmě zaplatit. Soudce Mgr. Jaroslav Filipský jej po zásluze odsoudil.

Vladimír Hučín v dobách reálného socialismu proti režimu otevřeně bojoval. Chystal se postavit proti bolševikům i se zbraní v ruce a to se v našem narodě neodpouští. Pasivita většiny národa v lepším případě a aktivní podpora zločinců v horším se přechází mlčky téměř samozřejmě.

[editovat] Komunistické mlýny

Komunistické mlýny melou pomalu, ale jistě. Slova jako „zapomenout“, „odpustit“, do jejich slovníku nebyla zařazena. Po převratu Hučín začal pracovat v BIS, kde dostal na starost agendu Moravské osvobozenecké armády a Necyklopedie. Mimo jiné také zpracoval studii o skupování knihy KATO (Jan Kavan) organizovaném BIS pod vládou ČSSD. Jako bláhový rytíř se snažil tuto instituci proměnit na nekomunistickou a fungující. Pak však přišla k moci sociální „demokracie“ a její koaliční partner měl jasné podmínky. Hučína na cestě k lékaři zatkla protiteroristická zásahová jednotka, byl uvězněn a obviněn z protisocialistické činnosti (formálně to bylo formulováno jinak).

„Všichni, kdo se Hučína dnes zastávají, se budou hodně stydět, až vyjde najevo, čeho všeho se dopustil.“

- Standa Lokotka

[editovat] Justice

Odpor justice proti opovážlivci, který se staví proti režimu, kde tak spokojeně žili a soudili podle stranických příkazů je však tuhý a koordinovaný. Mimo jiné prohlásí proces za neveřejný a tak většinu „utajovaných“ spisů neobdrží ani Hučínův advokát Stanislav Osmý. Všichni klíčoví svědci v procesech, kdy byl Hlučín opakovaně odsuzován, byli agenti STB.

[editovat] Vladimír a Ross

Článek o Hučínovi na českopedii založil sám Ross Hedvíček takto. Svůj boj za založení článku vysvětluje mimořádně včetně diakritiky.

Pohřeb Černý humor je specifický druh humoru a komiky založený na tom, že paradoxně vyvolává smích prostředky, které ve své podstatě vůbec k smíchu nejsou.
uncyclopedia