FANDOM


Aparat

Moderní aparát na výrobu vodky je výroben v Leninových závodech ve městě Komsomolsk

12771

Ruští bohatýři po konzumaci vodky cvičí jógu

Vodka je ruský národní nápoj, který Rusové od nepaměti popíjeli s velkou chutí, elánem a výdrží. Po vzniku SSSR se tato tradice udržela, jen se začalo pít více údernicky.

VýrobaEditovat

Vodka se vyrábí z Brambor, obilí, řepy, třešní, klementýnek, medu aj. Při její výrobě jsou používány nejmodernější technologie, aby se zamezilo vzniku metylalkoholu, který má neblahý vliv na zdraví ruských bohatýrů. Nejbohatší Rusové pijí vodku pomocí vodkovodu. V dnešní době se již vyrábí i vodka v prášku.[[1]]

Vodka silna

Ruskou vodku nepřežijí ani bílé myšky

ÚčinkyEditovat

Pití vodky je jednoznačně zdraví prospěšné a pro obyvatele Sovětského svazu prakticky nezbytné. Při nedostatku vodky se hroutí ekonomika státu, v Rudé armádě nastává chaos a jaderná válka je na spadnutí. Až napumpování blahodárné tekutiny do žil odvrátí jinak nevyhnutelnou katastrofu. Vodka slouží jako alternativní pohon sovětského inteligentního letounu Tu-154. V Evropě je vodka používána k léčbě průjmu.

KoskenkurvaEditovat

Koskenkurva peach

Když roku 1939 SSSR bez vyhlášení války napadlkurva Finsko, malý skandinávský národ se hrdinně bránil. Velkou měrou Finům pomohly kněžky nejstaršího řemesla a nový nápoj vyrobený finskými vědci (páleničáry). Byl to velmi lahodný druh vodky koskenkurva (česky sličná milenka). Vyráběl se ze zimních broskví, kterých byl na dalekém severu nadbytek.

Mladé prostitutky tuto vodku rozšířily do řad Rudé armády. Důsledek byl decimující. Vojáci po konzumaci lahodné koskenkurvy, umocněné svíjejícími se těly Finek, odmítali chlastat sprostou ruskou vodku, čímž klesla jejich bojeschopnost na nulu a většina dezertovala do Finska.

Další značkyEditovat

  • Kauflandia - Skvělá chuť, skvělá cena, přesně to, co si důchodci přejí.
  • Čertův hlt - Tuto vodku požijete jen jednou a rázem se objevíte v pekle. Odborníci spekulují o tom, že by mohlo jít o nejtěžší hřích, ale každý ví, že síla této vodky je smrtící.
  • Boris - Směsice Kauflandie a Čertova hltu. Kvalitní vodka za více než lákavou cenu. Hlava z ní 100% (ne)bolí.
  • Vodka 24 - Skoro jako vodka 42, až na poloviční kvalitu a poloviční cenu (No nekup to!).
Wikimedia Commons nabízí speciálně pro Necyklopedii multimediální obsah k tématu:
Vodka
Wikicom


Čuchni také k Editovat

1Alkohol    V rozcestníku CHLAST najdete novou motivaci k chlastání

AlkoholAlkoholismusBakchalářBarmanČeská alkoholicko revoluční stranaHospodaKocovinaLihové milicePípa na lahváčOpilecPivnéPrůtokový ohřívač pivaPraotec Na PlechTuzemskoVýčepní stoliceU PavoukaVodková pumpaVodkovod


AbsintAktronovicaAlpaBecherovkaKořalkaMetylalkoholOkenaRumSlivoviceVodkaWhiskeyWhiskyZelená
Nejhorší piva světaBraníkGambrihnusOstravarPilsner UrquellPlzeňský PrazmrdRadegastSlovenské pivoStarobrnoStaropramenVelkopopovický KozelElektronické pivo
Víno