Vogoni

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Bouncypotato
Necyklopedizovat!
Odkazy, styl - Jak na to?
Logo Necyklopedizovat

Kniha Stopařův průvodce po galaxii uvádí že Vogoni patří k nejošklivějším stvořením ve známém vesmíru. Aby jste pochopili jejich situaci musíte si uvědomit že Vogoni nejsou zlí. Jsou jen nevlídní, byrokratičtí a bezcitní. Nehnuli by prstem ani kdyby jejich babičku sežrala Ohavná blátotlačka z Tralu (pokud by ovšem neměli písemný příkaz s dvěma kopijemi, schválenou, zrušenou, znovu potvrzenou, ztracenou, znovu nalezenou, zkompostovanou a nakonec přeměněnou v rašelinu na podpal.

Historie

Už na začátku evoluce kdy se Vogoni vyplazili v podobě ještěrek z vody na břeh a zasvítili na ně první paprsky světla řekli si bohové, že u tak odporných stvořeních nemá smysl dále v evoluci pokračovat a znechuceně se k Vogonům odvrátili zády. Ovšem už tehdy se ukázala Vogonská zatvrzelost a jednoduše si řekli."K čemu evoluce". To zapříčinilo že Vogoni dále pokračovali i bez vyvinutých orgánů a končetin. Hned jak byly jejich, cosi jako mozky schopny vyvinout vesmírné lodě stali se hlavní politicku frakcí Mléčné dráhy.

Komunikace s Vogony

S Vogny se velmi těžce komunikuje. Ignorují naprosto jakýkoliv druh komunikace který se nejedná politiky. Pokud budete někdy chtít s Vogonem komunikovat, je důležité prolomit jeho bariéry tím že mu do vakua (kde běžně mají stvoření mozek) dostanete nějakou myšlenku. Po přijetí myšlenky začne Vogon pracovat jako polovodič a v tu chvíli můžete rozvinout rozhovor.

Pro tento mentální útok se doporučují fráze:

1.Vás tahle práce opravdu baví?

2.Jaký máte názor na momentální politiku?

3.Co hodláte dělat o prázdninách?

uncyclopedia