Vražedná Veisová

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání

Vražedná Veisová je slavná osoba z období dávného upalování Oňanů až k počátkům 21. století.

Vražedná Veisová byla shledána vinou ve všech oblastech vražd, dokonce se dá hovořit o možnosti pradávného rituálu mučení energiťákem o půlnoci. Tento způsob byl shledán za nejodpornější mučení od dob vzniku "Torture metalu".[editovat] PůvodJejí původ není bohužel vysledovatelný, jelikož se jedná o pradávnou nesmrtelnou bytost s úmyslem zničení pohanského boha Neveise. Jednalo se syna boha nejvyššího boha Nemetala a jeho ženy bohyně Popovie. Oba se navzájem zavraždili, jelikož byli prokleti kletbou Nespavosti. Jednoho dne urazili Nejvyšší polo-bohyni podsvětí Veisovou, tím že odmítli metal. To Veisovou natolik rozhořčilo, že byla donucena sáhnout po energiťáku věčnosti. Ten, kdo se ho napil, již nikdy nemohl usnout a byl odsouzen k neplodnosti a u mužů docházelo k upadnutí penisu. I to se stalo božskému páru. Veisová dokončila svou pomstu. Ale stal se zázrak, když se tito bozi navzájem zabili z čekání věčného bdění, tak se jim na smrtelném loži zjevil Nejvyšší bůh smilstva, Kopulazión, jež jim věnoval dítě, boha Neveise. I přes to Veisová bojuje dodnes a snaží se převést vše na pravou víru, svět nekonečna plného metalu, studených energiťáků a sťatých hlav všech plešatých. Veisová má však svůj vlastní příběh zrození. Byla dcerou Krakena, což vysvětluje její zálibu v chapadlech a vše, co se jejich dění týče. Její matka byla bohyně kočiček, jejíž jméno se nedochovalo. Její otec jí věnoval hrůzu a zkázu a sílu ničit národy a záhony a šířit sílu metalu a tekuté energie napříč věky. Naopak její matka jí věnovala roztomilost a ostré zuby a nehty. Být jejím milencem není jednoduché. Za celá staletí se mluví jen o pár jedincích, co měli to potěšení obcovat s touto nesmrtelnou polo-bohyní. Všem se dařilo, avšak následovalo odpadnutí pohlavních orgánů a očí, jednalo se o nedoladěné nadměrné požívání energiťáků v přítomnosti Veisové.


Legenda tvrdí, že pokud někdo pije energiťák přesně o půlnoci a slyší jemné ťapkání koťátek po okapu, čeká na něho Veisová a až dopije energiťák, přijde si pro jeho nemetalovou duši.[editovat] Veisová Dnes


V dnešní moderní době je Veisová velmi diskutovaným pojmem a o její existenci je přesvědčeno čím dál více světově uznávaných vědců. Dokonce se během let začali objevovat názvy, kterým byl přidán přídavek ve formě jejího jména. Například: Veisovní demence, Veisovní kopulace, Veisovní vesmír, Veisovní situace a další...

Také se hovoří o definici slova Veisovnost.


[editovat] Veisovnost

Je termín užívaný ve spojitosti s Vražednou Veisovou. Její definici nelze přesně určit. Jednou z nejpoužívanějších je: "Jedná se o stav plného souznění s metalem a tekutou energií, za přítomnosti celkového blaha duše a těla, uklizených domů, a za nepřítomnosti nudy využití veškerého volného času k týrání svého okolí za užití Veisovní síly a vražednosti."

Také se hovoří o dalších členech jejího polo-božského rodu. Jedním z nich je polo-bůh Nevzájemnosti a posměchů Lojzonor. O jeho původu není moc informací, ale jistě se o něm brzy znovu dozvíme.


Vražedná Veisová je vždy připravena potrápit své okolí a je připravena se objevit v tu nejnevhodnější situaci a popřípadě vyvraždit cokoli je potřeba.

uncyclopedia