Vrakosa Zrzavé Mýto

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Vrakosa.jpg
Reklama12.jpg
B731-k-expedici.jpg

Právě dokončený vůz B731 připravený na expedici k zákazníkovi

Vrakosa Zrzavé Mýto je český výrobce vrakobusů. Jeho největšími konkurenty jsou automobily Irskýbus a SOR.

[editovat] Výroba

Sídlí ve městě Zrzavé Mýto, které je natolik dobrou adresou, že si ji výrobce zařadil přímo do svého názvu. Firma vyrábí své výrobky nikoliv v továrně, ale podomně. Každý dům Zrzavého Mýta tak vyrábí jinou součástku vrakobusu. Systém je to geniální - každý má práci a lidé nemusí jezdit do zaměstnání. Mezi jednotlivými domy se pak převážejí součástky buď kolmo nebo žigulmo.

[editovat] Sortiment

Hlavními modely Vrakosy je Vrakosa V731 (V= vady, 731=počet), V931 a nově také Vrakosa V1000 (jistá analogie s Škoda 1000MB), dále C 954 E a C 1000 EE. Firma spolupracuje také se zahraničím, například do závodu Karagandské automobilové závody dodává velmi kvalitní díly karoserie, které zreznou ještě než jsou dodány na místo určení. Díky tomu tak většina autobusů, jak ze Zrzavého mýta, tak z Karagandy má zrzavý nebo bílo-zrzavý nátěr.

F1.png Související informace obsahuje
Regál Doprava©
Google uncyc.jpg Vrakosa Zrzavé Mýto na googleTohle je nejlepší článek na téma „Vrakosa Zrzavé Mýto“ na celým internetu.
šde  
ROPID
Bus jede jinam.JPG Dopravci

ArrivaČeské dráhyČSADČSAD KladnoDP PrahaICOMRopid

JirkaPar.jpg Krtek

D (linka metra v Praze)Depo HostivařDolínkoidaChalupoidaJulča z metraLetňany (stanice metra v Praze)Metro do každé domácnostiMetrolinkaMetrem do BohnicPoslanecké metroPražské metroŠkoda 6MtWaldorfská škola (stanice metra v Praze)Zámky (stanice metra v Praze)

Zastavkalhotka praha.jpg Autobusy

X-AX-BX-22150174177200666Karosa C 954EIrskýbusSORVrakosa

Nehoda-tramvaj.jpg Električky

Automatizace tramvajové dopravyPorschetra1791214182291

JÁ MÁM PRÁVO SEDĚT! Ostatní

Blíž PražanůmDoprava v PrazeEsko PrahaFordCityJízdenka pražské hromadné dopravyNejdůležitější trať v PrazeNádraží Praha-HolyněNízkopodlažní tramvajOpencardPrázdninový provozSeznamka v pražské MHDUbliž PražanůmVertikální chrlič intelektuálůZastávka na znameníŽabotlamA380L1

uncyclopedia
V jiných jazycích